www.sudzibas.lv Lidosta Rīga / RIX Pasažieru drošība

Lidosta Rīga / RIX - Pasažieru drošība

Vēlos izteikt aizrādījumu Lidostas Rīga atbildīgajiem dienestiem un bezatbildīgajiem darbiniekiem par nepiemeroti zemu izvietoto uzņēmuma Samsung reklāmas izkārtni,zem informatīvajiem monitoriem (koridorī pirms drošības kontroles).
Par cik bieži lidoju, jau vairākas reizes lidostas darbiniekiem esmu uz to norādījis. Taču parasti seko atbilde (ko es varu darīt!).
Pēc manām domām šai reklāmas izkārtnei nevajadzētu atrasties nepilnu 2m augstumā intensīvas cilvēku kustības zonā. Un nedomāju, ka šis augstums arī atbilst normatīviem.
Ceru lidostas atbildīgie dienesti šo ņems vērā, lai uz priekšdienām nenonāktu nepatīkamā situācijā, kad kāds no lidostas viesiem gūs kādu nopietnu savainojumu.

Atbilde no Lidosta Rīga / RIX Support Pārstāvja atbilde 18.04.2016

Paldies par Jūsu sniegto viedokli. Jūsu aprakstītā situācija tiks izvērtēta!

Ja Jums ir kādi citi jautājumi vai ieteikumi, sazinieties ar mums, jo mums ir svarīgs katra klienta viedoklis! Atsauksmes lūdzam iesniegt šeit - http://www.riga-airport.com/lv/main/atsauksmes/atsauksmes