Lidosta Rīga / RIX - Krapshana

Nokera mani Kadish skreju uz lidmashinu ta zobus aizrunaja ka tik Turies iedeva 50% atlaidi kremam kurs maksa 180 Tricia tur Tikal iepakojums biku sabojats nopirku un nopirku arivelvienu par 130 Eire benga’s jau Majas izlemu parbaudit Amazona un bijou shoka ! Mazums tas ka tam kremam at atlaidi Muzak par menesi terminjsh bij a palicis tak vinja reala cena bij a 20 European Amazona un Otrs serums 17 Eire man trukst vardu ka tada vietas ka lidosta var shiva chakaret cilvekus pie tam vel latvietis latvieti! Uzmanaties no Helgas baigi zobus aizruna bet nu nekas nakammenesi es ljoti centisos ar vinja “papljapat” apchakareja uz 180 Eire veikals Gratiae

13.06.2022

K Klēr 13.06.2022

Lidostās viss vienmēr būs dārgāks nekā parastajos veikalos ar to jāsamierinās.

P Palīgs neskaidrajiem 13.06.2022

Analfabēts nevis latviete

K Kristinebaltmane 13.06.2022

Prieks,ka vismaz kads ir izglitots Latvija ...

K Kristinebaltmane 13.06.2022

Piekritu, bet ne jau 5 resizes dargak un vel piedevam Duty free zona laikam neuzmanigi lasijat runa Gaja ne Tikal par cenam,bet ka ar meliem tevi burtiski skrejoshu uz lidmashinu izmanto uzticibu! Diemzel tadi tie tirgotaji latvija ir ka tik piechakaret kadu , Kauns un negods

G Gii 14.06.2022

Latviete noteikti nav. Vai arī 8 gadīgs bērns.

Good Intentions 14.06.2022

Būs mācība, ka pārbaudīt vajag nevis uz sitienu ņemt pat termiņus nepārbaudīt.

J Jānis Adijāns 04.07.2022

Varbūt, pirms sūdzies, iemācies saprotami uzrakstīt!

A artaM 13.04.2023

Laikam tomēr nebija tā skriešana tik intensīva ja bija laiks piestāt, aprunāties un samaksāt.