www.sudzibas.lv Lidosta Rīga / RIX Gaisa kuģu apkalpošanas aģents

Lidosta Rīga / RIX - Gaisa kuģu apkalpošanas aģents

Tuvojās kārtējā sezona arī aviācijas nozarē un mūsu lidosta meklē kārtējo reizi jaunus kadrus uz amatu gaisa kuģu apkalpošanas aģentu t. I bagāžas krāvējus. Viss jau ir it kā labi, bet ir viens, bet neviens tev nepasaka, ka pēc sezonas tiksi atlaists t. I ap oktobra mēnesi. Līdz ar to visu vasaru būsi nokrāmējies ar bagāžām un saņēmis ap 650e mēnesī.

26.03.2019

K kurprāts 26.03.2019

Tas jau havaš, nevis RIX

K Koordinātors69 26.03.2019

Un kā tu domā,kur RIX liek pēc sezonas 15-20 darbiniekus? :D Palaiž tipa atvaļinājumā uz pusgadu? :)
esmu koordinātors RIX un žēl noskatīties uz jaunajiem darbiniekiem,kas cenšās pašlaik un grib sevi pierādīt,bet oktobrī varēs jau meklēt citu darba vietu!

K kurprāts 26.03.2019

es jau neapšaubīju tava brīdinājuma patiesumu :)

Life_is_life 26.03.2019

Maza alga gan

Pacco_al 26.03.2019

Turki...

B Bagaznieks 28.03.2019

2017g. Pavasarī arī tur sāku strādāt un līdz septembra beigām, jo lēnām tika visi jauniņie atlaisti, jo nebija viņus kur likt starpsezonā.
Grafiks tāds, ka normālas brīvdienas nemaz nevar izbaudīt! 4: 00 norīta jau jābūt darbā un ap 13: 00 tev darbs beidzās, tad noteikti, ka brauksi gulēt ;)
uz rokas nauda sanāk ap 500e, bet uz papīra summa izskatās protams lielāka! Un saulainas dienas nevienmēr jūs lutinās ;)
labs sezonas darbs tiem, kuriem vajag steidzami kādu darbu! Un var būt ar pamatskolas izglītību, tāpēc tevi tur gaidīs ar atplēstām rokām!

M murgs111 03.04.2019

Reāls sezonālais darbs!
Vasarā ,ja lielu plānu nav,tad var iet krāmēt koferus un rudenī jau varēsi meklēt citu darbu,jo 20 vakances šim amatam nebūs nepieciešamas. Un protams,ka brīvais laiks,lai iedzertu kādu aliņu arī nebūs,jo grafiks tur ir visai interesants.
Un ja būsi labs darbinieks,tad tevi saglabās datu bāzē un tev pasavarī piezvanīs atkal ar piedāvājumu pakrāmēt koferus!

G Garāmgājēs 08.04.2019

TIE,KAS BIEŽI CEĻO APTUVENI ZIN,CIK SVER KOFERIS UN CIK DAUDZ CILVĒKU LIDO,UN ŅEMOT VĒRĀ,KA TUR 4 CILVĒKI APKALPO IELIDOJOŠOS UN IZLIDOJOŠOS GAISA KUĢUS,TAD TEV KĀ JAUNIŅAJAM BŪS JĀLIEN IEKŠĀ PĒC TIEM VISIEM KOFERIEM VIENAM,JO PĀRĒJIE 2 SAGAIDĪS TOS KOFERUS UN KRĀMĒS ĶERĀ ;) TAD NU IEDOMĀJIES VIENS PATS CILĀSI TOS 100 KOFERUS NO VIENAS LIDMAŠĪNAS PAR 485e MĒNESĪ AR DĪVAINO DARBA GRAFIKU UN DIENĀ ATLIDO UN IZLIDO AP 40 LIDMAŠĪNĀM!
160st.× 4.40e= 704e-IIN=485e uz pirkstiem

G Garāmgājēs 15.04.2019

Vergu darbs par smieklīgu samaksu!