www.sudzibas.lv Lidosta Rīga / RIX Bagāžas kavēšanās

Lidosta Rīga / RIX - Bagāžas kavēšanās

Labvakar! Vakar atlidoju no londonas. Lidmašīna ielidoja 21.48. Bagāžu izveda tikai 22.35. Tajā laikā bagāžu gaidīja tikai mūsu lidmašīnas pasažieri. Esmu lidojusi diezgan daudz, bet tik slikts serviss pie bagāžas saņemšanas nav redzēts nevienā lidostā. Paldies, ka mikroautobusa šoferītis pagaidīja, lai varētu nokļūt tālāk uz liepāju, ko viņš, protams, varēja nedarīt. Katrs pasažieris tomēr rēķinās ar savu laiku un iespējām.
Vienmēr ir apmierinājis bagāžas nodošanas serviss un viss pārējais lidostā. Paldies par darbu!
Ar Cieņu

25.10.2021

K Klāvs Dimants 25.10.2021

Mātei, bija līdzīga situācija. Kā paši atlidoja diezgan laicīgi, bet diezgan ilgi gaidīja bagāžu un arī mikroautobusa šoferis dabūja gaidīt.

A Antila 26.10.2021

Jāsaprot, ka bagāžu izkramēt, pārvest, pārbaudīt un vēlreiz izkrāmēt uz bagāžas lentām, lai Jūs to saņemtu, neaizņem 10 min, īpaši tagad, kad ir darbinieku trūkums. Saprotams, ka visiem kaut kur ir jābūt, bet tomēr jārēķinās, ka ne vienmēr viss notiek raiti.

L Līga Osīte 01.11.2021

Tā nav pirmā reize. Citās lidostās bagāža jau griežas, pirms esi iznācis no paskontroles. Un tur nav tikai viena lidmašīna, kā tas bija konkrētajā vakarā Rīgas lidostā tajā laikā.