Lidosta Rīga / RIX - Apsardze

Gribēju pasveicināt vietējo lidostās drošības inspektoru, kurš nabags šodien 06.02.2023 nevarēja paiet mums garām ar bērnu un neaizrādīt (un likt vēl izdzēst no telefona) bildi, kā nolaižas Frankfurte - Rīga lidmašīna, ko mēs gaidījām otrajā stāvā pie loga 14: 10...
Labi, es saprotu, lidostā nedrīkst fotografēt, bet tajā pašā laikā to var darīt lidmašīnu vērotavā, cik uziet! Ok. :) )
bet ko tad jūs bijāt par mīkstiem aizrādīt divām dāmām, kuras mierīgi turpat dzēra aliņus uz palodzes, blakus man un manam nepilngadīgajam bērnam? Kā ir ar alkohola lietošanu lidostā? Vai nofotografēt bērnam pa logu lidmašīnu ir lielāks pārkāpums par šo?

06.02.2023

E

E Elba74 06.02.2023

Izrādās, ka palasot iekšējās kārtības noteikumus personīgām vajadzībām fotogrāfēt nav aizliegts!
fotografēt un filmēt lidostā strādājošos darbiniekus, lidostā notiekošos darba procesus, drošības infrastruktūru, telpas un iekārtas. Tu vari uzņemt foto vai video savām personiskajām vajadzībām, savukārt, ja plāno tos izmantot publiskajā telpā vai komerciālos nolūkos, filmēšanu/fotografēšanu iepriekš saskaņo ŠEIT;

E Elba74 06.02.2023

Pilnīgi neko neesam no savas puses pārkāpuši!

A AiK 07.02.2023

Tieši tā kā Elba74 saka,ja savam arhīvas mierīgi bildē un filme ,un drošībniekiem nav nekada sakara ja to nedari drošibas pārbaude ut tāda tipa vietās! Neko nebūtu dzesi ārā