www.sudzibas.lv Lidosta Rīga / RIX Pases pārbaude, sagaidīšana latvijā

Lidosta Rīga - Pases pārbaude, sagaidīšana latvijā

Vakar ar ģimeni atgriezos no ceļojuma. Visi bijām noguruši, bet smaidīgi. Pienāca mūsu kārta uzrādīt pases, abas ar nepilngadīgo meitu devāmies pie stikla būdiņas, kurā bez pārspīlējuma, sēdēja Kruela de Vila ( atceries filmu 101 dalmācietis? ). Jaunā dāma skarbi noteica, ka pie viņas lodziņa ir jānāk pa vienam. Savukārt, es palūdzu, lai viņa nekliedz, ka stāvēšu blakus savai nepilngadīgajai meitai tik ilgi, cik ilgi tas pēc manām domām būs nepieciešams. Vēl, es pajautāju: kādēļ viņa mūs tā sagaida dzimtenē? Vai tiešām ir jābūt tik skarbiem? Jaunā sieviete stikla būdiņā taču ir Latvijas lidostas seja.Nekur nav tik labi kā mājās, nekur citur tevi pasaulē tā nesagaida kā lidostā Rīga, skarbi atgriež reālajā pasaulē.

T Tre 24.03.2014

nepilngadīgā meita, ar kosmētikas kārtu un pīrsingu, izskatās uz 25?

Minesota 24.03.2014

Cik tad nepilngadīgajai meitai bija gadi? Septiņpadsmit?!?!!?!?

R Rasa 22.05.2014

Kāda starpība, cik meitai gadu? Ja nepilngadīga, tad lai ir kaut vai bez 1 dienas 18 gadu, māte drīkst būt klāt pie dokumentu noformēšanas vai pārbaudes.

O Objektīvs 04.08.2016

Tiem tur tajos lodziņos visiem vajadzētu atņemt algu un pasūtīt .... uz mājām, padzīt ar sūdainu koku nodienesta, vēl ne reizi nav piedzīvota laipna attieksme!! Slimo bars, kas vnk no zila gaisa ienīst ikvienu, kurš tuvojas viņiem!

S stonedparanoia 13.12.2019

Pilnīgi tāpat bija, kad nesen atlidoju no Krievijas. :)

O Oksana Stankevica 16.02.2020

Mums bija līdzīgi :)

Saivii 13.12.2019

Kaada starpiiba cik meitai vai deelam ir gadu ? iespeejams,ka cilveeks ir arii gariigi slims, kaa deelj vecaaks veeleetos buut blakus savam beernam. pirms spriest- darbiniecei vajadzeeja laipni pajautaat , noskaidrot.

Kkaadai cilveeciibai jaabuut vienam pret otru.