Lidosta Rīga - NOZOG CIGARETES

VAKAR reisa Riga- Lutona no bagazas izvilka 2 pacinas cigaresu MARLBORO. Drosi vien darbinieki pacentushies. Kur skatas LIDOSTA?? Visur cilveki ka cilveki, latvijaa vieni zagli!!!
un kad dazi 20 blokus parved, darbinieki kur skatas?? apzog citu bagazhu!! )

T

I Iveta 29.10.2010

hmmmm, biju domājusi ka esmu sajukusi prātā, ka cigaretes pazuda, bet izrādās, ka ne man vienai :)

U uptoyou 15.12.2010

kapec Latvija ... tu nebiji iedomajies ka latvija tas cigaretes maksa mazak par lutonu un ir lielaka iespejamiba ka tos izvilktu tur lutona!

D Daina 15.12.2010

u mojej mami, vikrali flakon dorogih duhov-sovsem eche novij i so vsem chekom!!!
pisala zajavlenije...i ...nichego

J juris 21.04.2011

20.04.2011 taads pats gadijums 2 pacinas parlamenta pazuud lidojot no riigas esmu lidojis daudzaas valstis pat taadaa valstii kaa ukraina nekas tamliidziigs nav noticis vienvaard sakot banaanu republika un iedziivotaaji peertiki ker visu kas nav piesiets tiesaam kauns par taadu valsti un blauriem kas tikai ciikst peertikiisi nav padomju savieniiba kad viss bija jaazog un kur skataas lidostas administraacija piezvanot viniem saaak man staastiit ka ryanairs pie visa vainiigs juusu cilveeki kraamee bagazu lidmasiinaa nevis ryanairs tiesaam kauns

K Kaulainā 21.04.2011

Kad zaglis apzog zagli.dievs smejas.

č Čoms 21.04.2011

Tā taču ir Latvijas vizītkarte, lai iebraucēji zinātu, kas ar viņiem šinī brīnumzemē notiks tālāk.Jo šeit zog visi, sākot no bomžiem, beidzot ar valstsvīriem.