www.sudzibas.lv Lidosta Rīga / RIX Neprecīza informācija

Lidosta Rīga - Neprecīza informācija

jau kārtējo reizi lidostas Rīga informācija par ielidojošiem reisiem ir nepareiza, uz ekrāniem lidostā un internetā parādās ar nokavēšanos vai maldīga. Un neviens par to nejutās atbildīgs. Hello, dzīvojam XXI gs. un tā saucamā on-line sistēma joprojām, kā padomju laikos. Priekšlikums investēt daudzos miljonus ne tikai ēkās, bet arī IT.

E Evija 14.03.2008

Es tādejādi netiku lidmašīnā ar visu savu prioritātes biļeti! Toreiz vairākas meitenes netika. Jo uz ekrāniem parādijās nepareizi izejas vārti. Mani arī pa skaļruni neviens nemeklēja. Kad saprastu, ka vārti ir nepareizi, skrēju meklēt Rayanair darbinieku, kurš pateiktu vārtus. Arī viņš pateica citus! Un Raynair ofisā vēl citus pateica! Biļeti arī neatdeva nevienam no mums. Plus vēl 2 meitenēm bija bagāža lidmašinā, kura tika izņemta arā UN viena bija īstā, bet otra soma - cita cilvēka! NU MURGS!

A Andrjuša 09.04.2008

mjaa..un airbaltic arii ir kautkaads bardaks..3 reizes ir nācies lidot ar sho kompaaniju, un katraiz kautkaadi parpratumi un neprecizitaates..tas laikam, lai lidot gribeetaajs neatslaabinaas un neatrofeejas..bet vienmeer ir gatavs;)))un taa on-line sisteema..:(

E Elīna 17.05.2008

Njā...mums arī tā bija!!Vedām draugu uz lidostu un nedaudz nokavējās no noteiktā laika lai piereģistrētos...viss paši vainīgi!! Vēl dažas labas gudrītes no Ryanair uzbrauc kas jūs uz tramvaju atbraukuši!! [slēpt]@ Nauda protams+biļete aizgāja pa vējiem!!Informāciju arī nekādu nesniedz...un arī piedāvā biļeti par 50 ls vai cik tur toreiz bij...aizgājām līdz automātam izņemt naudu atnākam atpakaļ un biļete jau 2x lielāka!!
Cik nav maniem radiem nācies saskarties ar šo lidostu-negatīvi protams!! Nu nezztad vismaz laipnāk paskaidrotu nevis brauktu virsū!!

L Lala 17.05.2008

Ko Jūs te mani biedējat, ... man ir jālido...tagad būs stress

E ella 01.02.2009

online sisteema kaa padomju laikos????
ar IQ viss labi???

S smieklis 15.07.2009

Nāk kā uz tramvaju un vēl pārmet kaut ko... :D Elīna tu tiešām esi debīla?-domā ka pārējie 200 pasažieri sēdēs boing un gaidīs kamēr tu sapratīsi kāpēc esi piedzimusi!Lauku urla!

Klausaties apriebies jau lasit sitas nejedzigas uzbrauksanas.Cilveks uzraksta savu situaciju, var jau ari komentet normali, ar pieklajibas normam.Es ari esmu saskarusies ar neleipnibam no abam aviokompanijas pusem, ta ka piekritu tam ja jau tu strada tada apkalposanas sfera, tad nu iemacues vismaz tas pieklajibas normas, a ne uztais nenormalo sejas izsteiksmi un pludis no mutes nekorekti vardi.Es biezi esmu uzsturejusies Lidoostas telpas, un pat redzejusi ka cilveks ir gandriz pienacis registracijas galdina, kur truka varbut 4 soli, a vinas izsledz ekranu un saka ko velkaties, regestracija beigusies vai neredzat.Nu tas ir zemakais ko cilveks var izdarit.Bet ir ari jaukas meitenes, kas pienem pat ja ekranis ir izslegts, un vinas jau gandriz ir uz aiziesanu, bet cilveks tik pieskrien pie vinam.vai nu Lauku urla, vai pilsetas mamzele ka jus te milat izsteikties, ir pelnijusas ka atbild normali a ne uzreij ka suns.Neko nesaku ja klijents jums atrec pirmais, bet ja ir otradi tad piedododiet man par izsteiksanos, bet neesi labaks par sudu,

H haahh 16.08.2009

A ja man kaads uzreec, vienalga veikala vai lidostaa, Es vienmeer reecu taapat pretii!!! Un veel trakaak!
Vai visi esat tik gleevi un mazdrosmigi ka nevarat nolikt pie vietas taadas su4kas?

B Braucēja 09.09.2009

Kāpēc neviens nenosauc viņu vārdus?

B Braucēja 09.09.2009

Kāpēc neviens nenosauc viņu vārdus?

A aloha 24.10.2009

... "vienmer recu viniem preti" ... lidosta parasti par reksanu preti pieacina policiju un recejs apklust :) Bet ari salidzinaja - veikals un lidosta.Talu aizlidosi ar tadu attieksmi.
..pirms perk bileti ir rupigi jaizlasa visus aviokompaanijas noteikumus attiecinatus pret pasazieri, ka ari jaiepazistas ar aviodrosibas noteikumiem ar kuriem savukart var iepazities lidostas majas lapa, kas butiba ir loti vienkarsi, bet parsvara atrodas varoni un receji, kas nepievers tam nekadu uzmanibu, kas visu zin un pasi sev ir noteiceji un nerekinas ar to ka vini "lidos" nevis "brauks" un pectam, kad ierodas lidosta, protams ar nokavesanos un pilnu somu visadam nejedzigam lietam un atlaujas kaut ko spragat pretii, metat savas mantas un mates vardus pa gaisu un vispar uzvesties necienigi gan pret sevi, gan apkartejiem (nerunajot par tiem, kas ir smaga alkohola reibuma, tie vispar nav uzskatami par pienacigiem pasazieriem), tad..ko tur vel domat, tak pats/ti vainigs/a.Domaju taa drosi var iztureties centrala tirgus laukuma, pie piena paviljona gaidot 10. tramvaju :) Un ta kavesana.Kamdel kave?Stulbibas pec tak parsvara un nav ko attaisonotes, ka man ta un ka man sita.Pilniba saprotu gan tos, kas tiesam nokave, kas, piemeram, veic talu celu lidz lidostai un netiek lidamsina, zel, bet tadi ir noteikumi ar kuriem jarekinas.Lai registretos savam reisam laicigi ir jaierodas lidosta 2h pirms reisa izlidosanas un tadejadi neradisiet nedz sev, nedz ari citiem.
Par darbiniekiem, kas atlaujas augsta toni un/vai rupji runat preti pasazierim, nav cienas verts, butiba tas ir slikts darbinieks, par tadiem ir jazino.
Ka ari gribetu piebilst, ka jaizsaka respekts un ciena tiem pasazieriem, kas izturas cilvecigi, kas zin kur atrodas un kas zin kas tiek no viniem prasits.Kas laipni jauta pec informacijas, ja tada nepieciesama.Ir tiesam viegli ar sadiem pasaziriem komunicet un stradat.
Visu cienu un veiksmigu nakamo lidojumu.

M Maris 17.11.2009

nezkadeļ man tā negadās ? Uzbraukt personalam nav liela maksla un gadīt palīdzibu pec uzbrauciena situācija kurā jus esat vainīgs pats ir muļķīgi.
Hm esmu gan kavējis reģistrācijas beigas gan skrejis ar bording pas zobos tā ka visa pase un talon siekalās :D

U uptoyou 15.12.2010

REDZISTRACIJA NOTIES PAR 1, 5 stundu PIRMS IZLIDOJUMA JA DADZ LABS NEVILKTU LAIKU LAI IELIET SEVI VAI NO4AMATOS PA MAJAM TAD LAIKA IR PIETIEKAMI LAI UZINAT PAR VARTIEM UN PASTAIGAT PA VEIKALIEM UN PAT PASEDET PALASIT AVIZI JA IR VELESANAS...

U uptoyou 15.12.2010

VAJAG SEKOT VISAM LIDZI LIDOSTA LIELA UN KNIFU DAUDZ..NEVIENS NESKRAIDIS TAV PAKALJ TAS IR TAVAS INTERESES. JA TU GRIBI LAI TEV SKRAIDA LIDZI SAMAKSA VEL 100LS PA VIRSU UN LIDO KA VIP`s TAD TEV UN PATEIK UN AIZVEDIS UN SAGREMOS UN PASKAIDROS! PIE TAM Raynair IR LETA AVIO KOMPANIJA TEV PAKAL NEVIES NESKRAIDIS, ..