Lidosta Rīga - Nenoticis celojums

Š.g.9.septembrī mums - 4 cilvēkiem bija jāizlido ar Air Baltic reisu 23.25 uz Tbilisi. Ieradāmies laicīgi uzgaidāmajās telpās, gaidījām, kad sāks paziņot iekāpšanu. Tas nenotika. Kad beidzot sākām interesēties, kad un kur beidzot notiks iekāpšana, mums paziņoja, ka iekāpšana beigusies 5 min.atpakaļ!
Protams, uz reisu mūs vairs neielaida, kaut arī lidmašīna vēl nebija izlidojusi. Diemžēl arī no apsarga puses izbaudījām tikai totālu vienaldzību! Vai tiešām nepastāvēja iespēja sazināties ar nepieciešamajiem dienestiem un palīdzēt cilvēkiem šādā situācijā?Parasti, to cilvēku uzvārdus, kuri neierodas uz reisu, izziņo skaļrunī, ar uzaicinājumu ierasties - arī tāds nekas nenotika! Rezultātā esam zaudējuši gan naudu par aviobiļetēm, gan arī atpūtu. Nemaz jau nerunājot par stressu ,morālu kaitējumu un negatīvām emocijām!

H Harcix 09.06.2016

Es domaaju shajaa gadiijumaa esat pashi vainiigi - vajadzeeja ekraanos skatiities, kuraa geitaa notiek iekaapshana.