www.sudzibas.lv LIDO Trauku novācēj darbinieki traucē apmeklētājus

LIDO Spice - Trauku novācēj darbinieki traucē apmeklētājus

Viss skaidrs, netīrie trauki jānovāc un jāaizved uz virtuvi! Bet vai tas ir jādara tik bieži un tik skaļi, nesaskaņojot savā starpā skriet ar saviem ratiem pēc pāris šķīvīšiem ik pēc pāris minūtēm, vai tad tiešām virtuvē ir tāds tīro trauku trūkums? !? Otrkārt, kāpēc apmeklētāju galdiņus novietot tik tuvu netīro trauku torņiem-stalažām vai otrādi, tos novietot tik tuvu apmeklētāju galdiņiem? !? Pārsēdos novietojot krēslu lai nebūtu jums ceļā tad viena darbiniece līdz šim ar saviem ratiem berzusies man gar muguru, daudz netrūka ka taranēja mani sēdošu un pusdienojošu no sāniem! Tā jūs cenšaties pievērst mūsu uzmanību par jūsu darba necilvēciskajiem apstākļiem? !? Jā mēs zinām ka jūsu darbiņš nav no vieglajiem, bet katram darbiņam ir sava "garoziņa"!

20.08.2022

P

B Bez_vārds 20.08.2022

varbūt tu besiji vienkārši visiem ārā? Atradusies par ko sūdzēties. Caca.

P PatiesiibasMeka 21.08.2022

Rīšanai šopingmolā arī ir sava garoziņa