www.sudzibas.lv LIDO Dīvains serviss

Lido Slidotava - Dīvains serviss

Bieži apmeklēju LIDO slidotavu ar ģimeni,parasti serviss ir ļoti labs, puiši kas prasa slidu izmērus, tiešām stādā ļoti labi un ir ļoti pieklājīgi, izpalīdzīgi un saprotoši, bet šoreiz piedzīvoju pavisam savādāku servisu. Ar Vīru un Bēniem, kā vienmēr, samaksājam kasē par slidošanu, paņēmām savas slidas un gājām pārģērbties un devāmies slidot. Pēc kāda laika dēliņam savidzējās uz WC. Vedu bērnu aiz rokas uz WC, bet durvis bija ciet gan iekšā, gan ārējā WC. ar dēlu gaidijām pie ārējās WC aptuveni kādas 10 minūtes, pēkšņi atvērās durvis, un tad sekoja pavisam interesants skats. Darbinieks atvēra durvis, un pamanīju ka vēl viens darbinieks sēž WC uz grīdas un smēķē un dala kārtis, otrs darbinieks mani noignorēja un apsēdās uz WC grīdas un abi darbinieki turpina spēlēt kārtis un smēķēt. Viennozīmīgi, biju sašutusi un nācās bērnam vilkt nost slidas un vest uz lielo ēdnīcu. Nesaprotu kas tur notiek, tas nav normāli...

C critical thinker 05.02.2018

vīram vārds ir Vīrs un bērniem visiem vārds ir Bērni?

Dainis 06.02.2018

Cepties par šādiem sīkumiem tiešām nav normāli, tagad naktīs gulēt nevarēsiet, murgi rādīsies, kā slidotavas darbinieks spiež jūs kārtis dalīt.

A Anna112155 06.02.2018

Izskatās pēc slima cilvēka fantāzijas vai tīšās apmelošanas ))) es nevaru iedomāties situāciju, ka cilvēks (ja tas nav bomzis, protams) sēdētu sabiedriskā tualetē uz grīdas ))) ĻOTI apšaubāms, ka kaut kas tāds varētu notikt reālajā dzīvē ) un ticiet man, ja kāda uzņēmuma darbinieki gribētu paspēlēt kārtis - tie noteikti atrastu kādu pieklājīgāku telpu - un LIDO teritorijā to ir daudz )))
Tā ka neticu nevienam vārdam )))

K Kristīne19 06.02.2018

Diivaini,jaaa.bet kpc cilveeks tiek saukts par slimu?varbuut darbinieki tadi ir...es tieshaam vairs ne par ko nebriinos