www.sudzibas.lv LIDO Rupja attieksme

LIDO - Rupja attieksme

Lido atpūtas komplekss laikam arii izjuut kriizi, ekonomeejot uz darbiniekiem, pienjeemushi darbaa rupjus un nekompetentus cilveekus, ar personiigaam ambiicijaam, kuras aizeeno uznjeemuma intereses, iipashi gribeetos uzsveert alus pagraba zaales paarzines Zandas kompetenci un ieintereseetiibu piesaistiit apmekleetaajus ieprieksh tik jaukajai iestaadei!

I

H Hrjusha 04.09.2009

Uu ko tad Zane tādu izdarīja?????

E eseseseseseeses 04.09.2009

nu tiesaam - ja suudzies, tad arii sakariigi uzraksti, kas notika, ko konkreetaa persona izdariija/neizdariija. citaadi sii teema ir lieka interneta telpas piesarnosana..

A Anete 05.09.2009

Pēdējā laikā Lidiņā edam vismaz 2 reizes nedēļā. Visu cieņu nau dzirdēta neviena rupjība, pat alus pagrabā apsardze pienāk un laipni pasaka slēdzamies ciet pēc 10 min. Neviens darbinieks neko rupju nau teicis. Cūkgaļas ēdienu nodaļā vispār superīga pavārīte, diezgan jauna, bet vienmēr uzsmaida.

G grabeklis 20.04.2010

ja tu zinaatu cik mums maksaa tur, tev butu pilniigi uzspljaut kaa tu strada

A aha 16.08.2010

oij ble -protams kriize..tikai nevis cilveeki tur nekompetenti, driizaak vienkaarshi pargurushi un novergojushi...pashi apmekleetaaji reizeem izceljas ar taadu debiilismu kas speej izsist no sliedeem peec 6 nostraadaam dienaam un ne jau pa 8 pat ne 10 stundaam..

A apsos 29.09.2010

a ko tu gribeji lidinja tikai laucinieki straadaa :P

N naanis 14.02.2011

nu Lido jau nemaz pilsētnieki ilgu laiku neturas nevar slodzi izturet:P... ja laucinieks, nevajag uzreiz domat, ka nekulturāls...
par Zandu arī tikai labas atsauksmes varu sniegt, protams, ja pretī gadās nepieklājīgi 9tas ir maigi teikts) klienti, ir ļoti grūti izradīt sapratni un ieinteresētību...

E ehmeja 15.02.2011

Esmu strādājusi studijas gados LIDO. Zinu, cik darbs tur ir smags, un cik maz maksā!:(
Tāpēc vienmēr tur iegriežoties, cenšos pret personālu būt maksimāli laipna, pasakot kaut paldies un novēlot jauku dienu!
Izturību jums..