www.sudzibas.lv LIDO Pusdienu piedāvājums

LIDO - Pusdienu piedāvājums

Diemžēl jau vairākas reizes nācies saskarties ar maldinošu informāciju par pusdienu piedāvājumu (12:00-16:00) Dzirnavu ielas LIDO. Ir gadījies, ka ierodos ap 15:30-15:40 un man pasaka, ka pusdienu piedāvājums beidzies, neskatoties uz to, ka izliktā informācija vēsta, ka tas ir pieejams līdz 16:00. Ir gadījies, ka man paziņo piem, ka kartupeļu patreiz nav un lai saņemtu porciju būs jāgaida 5-10 minūtes. Abos gadījumos teicu, lūdzu lai man piedāvā ko citu (par to pašu cenu), ja reiz pusdienu piedāvājums nav. Uz to man tika atbildēts, ka tas nav iespējams. Domāju, ka pie vainas ir personāla attieksme un darba organzizācija. Elizabetes Lido ar šādām problēmām nav nācies saskarties. Tā kā ja, ja vēlaties ēst lētākas pusdienas, tad dodieties labāk uz Elizabetes ielas Lido.

G

L Linda 29.09.2009

Vēlējos painteresēties ar citiem, kas iecienījuši Lido.
4 gadu periodā dažas reizes esmu mielojusies ar vistas gaļas sašliku, varu pateikt ka tikai vienu reizi vistas gaļa nesmirdēja. Katru reizi kad esmu paēdusi lido vistas šašliku, Jūtos uz dienām 2-3 saindējusies ar visām tām izrietošajām sekām. Vistas gaļa tur smird, tiešām kā veca vistas gaļa, kas ir marinēta !! Skābi un pretīgi.
Pēdējo reizi kad ceturdien paēdu lidiņā, gibēju jau zvanīt uz PVD, bet nebija spēka. Un kāda jēga, Gan jau viss viņam tur sakārtots. Bet tas ikvienam ekspertam būs ar ožas maņu skaidrs, ka tiek laista plašā pārtikas apritē vecs gaļas izstrādājums.
Viens no komentāriem būtu Jūti ka smird neēd, bet likumiski kāpēc pieļaut tādu situāciju ??
Ja Latvijā tik viegli un negodīgi tiek kontrolēta svaigas un drošas gaļas vai citā pārtikas produkta aprite, par kādu ekonomisko izaugsmi var runāt, un Pērc Lativjas ražojumus kas pēc cenas neatšķiras bet kvalitāte īstenībā iz zema !!
Ja vien kāds individuāli neseko tai līdzi uzņēmumā !!

S sh 29.09.2009

Mēs visa ģimene saindējāmies Krasta Lido, ar cūkgaļas šašliku un pagājuši jau pāris gadu kopš tās reizes, bet šo iestādi vairs neapmeklējam.žēl, jo Kirsons ir lāga vecis, tikai personāls klibo.