www.sudzibas.lv LIDO Nu kapēc tā bija vispār jādara?

LIDO - Nu kapēc tā bija vispār jādara?

Biju reiz es Lido atpūtas centrā uz krasta ielas. Cik tur viss skaisti- puķītes zied, strautiņi čalo, zivtiņas peld. Un bišķi tālāk- bērniņi rotaļājās, sunīsī skrien.
Un mzazajā ezeriņā zem tiltiņa cilvēki same'tuši monētas uz laimi un uz atgriešanos. Bet te- kāds tiko paēdis varmāka, tajā pašā ezeriņā bija iemetis, turpat no Lido nofenderētu karoti ar koka kātu un divām kniedēm kātā. Arī laikam, kā saka uz laimi. Viņš gnīda gribēja izcelties- izcēlās un viņa karote arī izceļās ar savu raženo augumu salīdzinot to ar monētām.

B

B Brendone 13.11.2009

Protams Tu nepieljauj iespēju, ka kādam cilvēkam karote vnk izkrita ... :p

S santana 15.11.2009

Brendone-nu nez gan kā kādam cilvēkam varēja izkrist no Lido nofenderēta karote!!? Tu ar galvu domā?? un vispar cik tavus komentus lasu, visi ir tizli un vienmēr tu esi pret to kurš raksta sūdzību!!