www.sudzibas.lv LIDO Nepamatota rīcība

LIDO - Nepamatota rīcība

Aizvakar vakarā stāvot nelielā Rindā pēc ēdiena, pirms manim stāvēja sieviete un padusē turēja sunīti pudelīti, tīru feinu suņuku.
Pienāca viņas kārta un viņu neapkalpoja, tāpēc ka viņai rokas suns, nopietni?
Diez ko tas sunītis varētu nodarīt? Un pie tam viņa teica, ka viņai vajadzēja līdzi ēdienu.
Kur problēma?
Tas bija nesmuki.
Beigās viens vīrietis paņēma viņas vietā.
Tad man ir jautājums, ja lido ir tik super higiēniski viss, tad ko dara bērni ar netīriem apaviem uz krēsliem kur sēž cilvēki ar tīram drēbēm, tas tā kā ok?
Un ko dara regulāri viena bomzene arī ar ļoti netīru apģērbu sēžot, kaut viņa neko nepērk tur, vienkārši sēž, un reizēm iet ņemt karsto ūdeni, lej savā traukā, tas arī ir ok?
Un sunītis tīrs, un uz rokām nav pieņemami?
Ļoti jocīga loģika.

01.11.2023

K

Velvetpopstar 01.11.2023

Ko sūdzēs? Tavs suns? Un vispār cik arī sunītis būtu foršs, suņus nedrīkst ienest ne kafejnīcas, nr veikalos. Vienīgi tādi noteikumi.

K Ketta2684 02.11.2023

Un kas tev par daļu ko es rakstu.
Man neinteresē tavas domas.

Dusmīgais Ainārs 01.11.2023

Ja darbinieks liktu jums ēdienu ar sunīti padusē, tas arī jums liktos normāli ?

Kārtējais gudrais netīrelis

Un jā,tas būtu ok😁

Velvetpopstar 02.11.2023

Diemžēl, tā kā nolēmi izteikt publiski savas domas, tas nozīmē, ka komentēt un izteikt savas domas var jebkurš. Ja nevēlies dzirdēt negatīvos komentārus, tad nevajadzēja publicēt. Pokemons tāds. 😅

Dusmīgais Ainārs 02.11.2023

Teica cilvēks kurš gatavs ēst no viena šķīvja ar sunīti 🤦

S sannas 01.11.2023

Suņa spalvas pie ēdiena,uz galda, šķīvjos kafejnīcā ir ok? Mājās liec to suni virtuvē pie katliem un ēd. Kafejnīcā nevienam citam nav jāēd tava Suņa spalvas

K Ketta2684 02.11.2023

Un kāda sūda pēc man jāsēž uz krēsla,kur tiko izložņāja netīrs, bērns?Kāpēc tā ir norma,ar apaviem līst uz krēsla?mājās varat sēdēt kaut kurpēs vannā, man pie kājas, bet tur kur sēž ar tīriem apģērbiem, lūdzu ievērot normas.

S Sīka2 02.11.2023

Netīrā esi tu. Bērni ir tīrāki, nekā blusu maisi.

K Ketta34 09.11.2023

Un jūs varat likt savus sīkos neaudzinātos bērnus kaut sev uz galvas ,bet nevis kur citi sēž ar tīrām drēbēm, velns arar rā

Pareizi darīja.

K Ketta2684 02.11.2023

Nu ja,,Jūs jau nesaprotat ,sīka arī smadzeņu rieva.

S Sīka2 02.11.2023

Sīka smadzeņu rieva ir tev.

Trollis

Velvetpopstar 02.11.2023

Nesēdi, paņem līdzi salveti un notīri un tad būs tīrs.

K Ketta2684 02.11.2023

Es tavu viedokli prasīju?
Kāpēc man kauit kas būtu jātīra, es tur strādāju?
Kāpēc jāuzvedas,tā lai citiem būtu jābojā drēbes un tt
Guliet jūs kaut zābakos gultā, bet tur kur ir citi,esiet normāli.

O Observatorija 02.11.2023

Piekrītu autorei,ka bērni atstāj vairāk netīrumus nekā tas suns,un tie bomži haļavščiki jau ir apriebušies

Nu bet tā tiešām ir.

R RunčaĶepa 02.11.2023

Problēmas ar bērniem un bomžiem neattaisno sievieti ar sunīti.
Ja Jūs patiešām uztraucaties par tīrību, tad sūdzība būtu tieši par bērniem, kas staigā pa krēsliem, un bomžiem. Tāpēc beidziet nožēlot uz citu cilvēku rēķina. Labāk ziņojiet apsardzei par tiem pārkāpējiem.

K Ketta2684 02.11.2023

Es neko nenožēloju, vienkārši Loģiski tas nu nemaz nav.
Bet cilvēki kuri piekopj netīrīgu dzīves veidu protams to nesapratīs.
Jau sen gribēju rakstīt par to netīrību ,kas darās,no bērnu puses un bomžu, bet te pilnīgi neloģika, sunīts redz netīrs spalvains un vēl kāds, bet pārējais jau sūds, to jau neviens neredz,tā teikt paši tur nesēž, un tad jau ir ok.

R RunčaĶepa 02.11.2023

Ir loģiski. Viens pārkāpums, kas paliek nesodīts, nav attaisnojums citam pārkāpumam.