LIDO Krievu sēta

12.novembrī ap 21.30 iegriezāmies paēst vakariņas "LIDO" Krievu virtuvē, kur par Ls 15 "uzrāvāmies" uz nebaudāmu ēdienu. Vienīgais, kas tur bija ēdams, tie bija svaigi augļi. Vistas filejai ar sieru un tomātu bija īpaši pretīga garša, likās, ka siers nebija pirmā svaiguma. Jēra gaļa podiņā - pavārs bija piemirsis pievienot garšvielas un kartupeļi bija nedaudz neizvārīti, turpretī baklažāni kārtīgi izjukuši. Neliels gabaliņš cūkas ribiņas - par cenu Ls 1.90 - cena tiešām neadekvāta piedāvājumam. Kopumā vilšanās pamatīga!

S sussi 18.11.2004

a ko tu gribeeji sagaidiit no KRIEVU virtuves? ::DDDD tas tacju ir normaali priexsh krievu eedieniem, muahaahaaa

G gug 11.12.2004

dejstvitel'no, 4to zh znamenatelnogo mogut skazat' eti predstaviteli selskogo naroda:) Krome,kak gadost' pro russkih - na bolshee ne sposobni. Ex, ograni4ennie, vi nashi:)

K Kristiaana 14.01.2007

Cik es esmu bijusi Krievu LIDO man vienmeer ir paticis un ar jeera galju podinjaa arii nekad probleemu nav bijis. Un man ljoti nepatiikami, ka dazhi atljaujas vienkaarshi nolikt citas valsts virtuvi. Mums ar krievu virtuvi, piemeeram, daudz vairaak kopiiga kaa ar franchu.

B bubis 20.04.2008

neesi gadijumaa, krieviem dirsaa liideeja?

M Monks 20.04.2008

Bērni, sūdzība bija par virtuvi nevis nacionalitāti! Lido nereti ir nebaudāms ēdiens - pārsvarā pāreļļots un pārsālīts, bet diemžēl pamaz labāku alternatīvu (neekskluzīvu) vietu.