www.sudzibas.lv LIDO atzinība

LIDO Krievu sēta - atzinība

Sveiki! Esmu bijis visādās kafejnicas un bistro pedeja laika, nezinu, vai krize spiež vai kas par lietu, bet visur eediens liekas nesvaigs..:( tad auglji savitushi, tad galja ''pacieta'' liekas! vakar ar sievu pa ceļam uz centru bijam iebraukusi papusdienot lido ''krievu sēta".. tiešam apjukam no piedavata sortimenta, pretī naca smaidiigs sevpavārs un jokus dzenot palidzeeja mums izveleties.. tiešam loti patikami... pusdienojam un baudijam jauko atmosfeeru ara terasee..!! viss bij tik garsiigs, gruti kkur piesieties!! ieteiktu iebraukt papusdienot! tiešam ''krievu seetas'' sefi pacentušies... ta turet, .. veiksmi talak!!

K

N neons 01.09.2010

Muļķības! Tā krievu sēta ir tā nolaidusies, ka tiešām tagad izskatās pēc kreivu sētas. Atceros, ka tur bija ok tad, kad sāka satrādāt. Tagad viss interjers ir nodrāzts, mākslinieciskais iekārtojums ārpusē ir pazudis, tā vietā stūrī mētājās kaut kādi dzelzs gabali un kaudzē sakrauti krēsli.

Ļoti, ļoti nemājīgi un arī ēdienu klāsts bija Lido ēstuvēm netipiski mazs un neinteresants.

E ese 01.09.2010

Kaspars = jaunais krievusētas reklāmas aģents??? Tur tak tagad pilnīga miskaste. Vai arī tikko svaigs remonts? Un ēdieni vēl apkaltušāki kā citos lidiņos