www.sudzibas.lv LIDO 18.NOVEMBRIS

LIDO Krasta - 18.NOVEMBRIS

18.novembrī iegriezos Lido, lai paēstu svētku vakariņas un noskatītos prezidenta uzrunu un 21:00 nodziedātu valsts himnu, kā to pa TV sludināja - visā Latvijā dziedās kopā.
Diemžēl uz lielā ekrāna gāja tikai bilde bez skaņas un fonā skanēja šlāgerītis un nekādas vienotas himnas dziedāšanas nebija.
Nožēlojami, jo kad senāk tur biju iegriezies noskatīties hokeja spēli, tad skaņu gan uzlika, bet valsts dzimšanas dienā tikai bilde bez skaņas.
Līdz šim par iestādi neko sliktu nevarēju pateikt un domāju ka tur virsroka ir Latviskumam, kas nozīmē arī savu nacionālo svētku atzīmēšanu
Vairs tur nekad nebraukšu svētku reizēs, bet tikai uzēst, jo ēdiens ir garšīgs.

P pauls 18.11.2009

Par novērojumiem attiecībā uz Lido!
Nu viss iekārtots un veidots maksimāli latviskā stilā! Tikai nedaudz traucē lūk kas! Šad tad sanāk Rīgas lidostā kādu sagaidīt vai pavadīt, un tad iegriežos lidostas Lido! Tā mūzika, kas tur skan... Krievu deju mūzika! Nu kaut kās neiet tas viss kopā!

. ....kl 18.11.2009

TU uz Lido brauci paēst vai prezidenta runu klausīties? Vari neuztraukties neko gudru un jaunu viņš nepateica :))

M Mārtiņš 18.11.2009

Atbilde Meee:
Braucu gan paēst gan runu paklausīties..