www.sudzibas.lv LIDO Izturēšanās pret darbiniekiem

LIDO - Izturēšanās pret darbiniekiem

Sveiki. Šo raksta neitrāls cilvēks, kas ir draugs cilvēkam, kas šo briesmīgo vietu ir pametis.
Īsumā šo pievienoju ar mērķi, cerot, ka šo ziņu izlasīs kaut viens cilvēks pirms plāno pievienoties Lido Alfas komandai tomēr pārdomās savu darba vietu.

Lido Sola vienu grafiku, patiesībā grafiks būs pilnīgi citādāks, strādāsi tad, kad teiks, restorāna vadītājs deniss, cilvēks kas nezin, kas ir powerpoint taisa tabulu ar grafiku paint, vai kādā interesantā aplikācijā, kur savu grafiku īsti nevari pamanīt un tas ik pa laikam mainās. Grafiks ir nevis kā citur mēnesi uz priekšu, bet ik pēc pusotras, divām nedēļām, tas regulāri arī tiek mainīts.
Sludinājumā lido Sola siltas, gardas pusdienas, taču pārsvarā tev dod vecus atlikumus. Virtuvē ir ļoti netīrs, vecas tantes visu laiku kliegs tev virsū, uz tīrīšanu, kas ir pēc veikala aizvēršanas arī liks tikai tevi, ja labi veiksi savu darbiņu, tad tu kļūsi par operātora palīgu, kas nozīmē pelnīsi tik pat naudiņas, kā sadales pārdevējs, bet darbs būs krietni vien smagāks.
Ja tu esi domājis iet strādāt uz lido un lasi šo sludinājumu, cieni sevi, savu veselību un nervus un neej uz turieni, vismaz ne uz alfas lido.

10.06.2023

D