LIDO Ģertrūde - pārtika

Labdien! vakar biju pusdienot Lido ģertrūdes iela.. piedodiet, bet uz šķīvja man uzlika aukstus kartupeļus, neizeptu kotleti.. nejutos laimīga! Kauns Lido vadībai! turp pretī visu laiku iepriekš staigaju ēst uz Lido Krasta iela un Lido Krievu setu.. vienmer ir bijis viss kārtībā, maltīte garšiga.. tik domaju ka var atšķirties tik krasi pārtika vienas firmas bistro..
nekad vairs neiesu uz Ģertrūdes ielas Lido.. vienmer uz Krasta ielu vai Krievu sētu..:)
paldies
Līga

D

J Juris 24.11.2010

Ļoti žēl, ka Lido darbinieki nesaprot, ka laikā, kad viņu darba devējam jau tā neklājas viegli, viņiem ir arī jāiegulda savs cītīgs darbs uzņēmuma tālākā pastāvēšanā!

A Aldis 24.11.2010

Tikko biju Krievu seta... izsmejos ar šefpavaru.. tas ir vecis! ieteica apest asari, bij riktig labais.. kartupeļi ari bij karsti!!
super vieta!
Krasta iela ari ir ok!

W www.alga.90.lv 24.11.2010

Diemžēl Ģertrūdes ielas lido ir pat sū... no visiem ... nav garšīgi un reāli.. auksti, ne līdz galam izcepti kartupeļi, pat auksts ūdens tējai ... :(((