www.sudzibas.lv LIDO Neēdamas pusdienas

LIDO Ģertrūde - Neēdamas pusdienas

Vakar pusdienoju Lido, Ģertrūdes ielā. Pasūtīju aknu strogonovu un maizes zupu,kad man pasniedza strogonovu, redzēju tikai dažus gabaliņus aknu, pieļāvu, ka pārējie noslēpušies zem mērces. Sāku ēst, bet sajutu nepatīkami rūgtu garšu, pamēģināju izmakšķerēt aknu, tā bija vēl nebaudāmāka, cieta 100 reizes pārvārīta. Nopriecājos, ka man vismaz ir maizes zupa. Tomēr vīlos, jo tā garšoja pēc kaut kādām esencēm. Vairs tur neēdīšu un citiem neiesaku. Acīmredzot saimniekam vairs šis bizness neinteresē.

I

K ko 18.01.2008

Nu mons!! A varbūt tev ar nierēm nava labi, jo tas izpaužas nepatīkamu garšu sajušanā ēdot!!! Aizej pārbaudies pie ārsta!!! Un steidzami!!! Es šajā Lido ēdu katru dienu, jo tas ir blakus manam ofisam, nekā tāda nekad nav bijis. Un arī citi mani kolēģi tur iegriežas katru dienu un ir ļoti apmierināti!

Bet, kā lai tur nebūtu, vajadzēja atvērt savus smalkos barbijmeitenes žoklīšus un pavēstīt par savām garšas izjūtām Lido darbiniekiem un pilnīgi noteikti, tev atvainotos un pasniegtu kaut ko citu!!!

S sašutis 29.01.2008

jā, cik ēdu lido, vienmēr garšīgi, nekāda vaina!!! labprāt katru dienu ietu :)

K Kristine 23.01.2009

Ja es piekritu ka Gertrudes iela nav tik garsigi un cenas tur ir lielaks neka citur...2 porcijas ar kartupeliem un vistas girosu maksa ap 7-8 ls