LIDO - ēdiens

Sveiki... Ar vīru vakar (27.03.2011) bijām aizbraukuši uz krasta Lido, sen nebijā bijuši. Varu pateikt tikai vienu, ka tā arī bija pēdējā, biju ļoti vīlusies, paika nekāda - kartupeļu salmiņi neizcepti, auksi! Vīrs paņēma varīti apcepti (tā laikam saucācs), tie kartupeļi bija arī auksti, šampinjonu mērce bija bez šampinjoniem, laikam aizmiras pievienot!!! Tītaru gaļas kotletes ar mērci bija neēdami, itkā būtu smiltis piebēruši, visu laiku čarkstēja starp zobiem! Gribu pateikt tikai to, Lido ir nolaidies, nebiju domājusi ka viņi ir palikuši tik švaki, biju dzirdējusi no paziņām ka tā ir, bet neticēju, tagad esmu par to pārliecinājusies!!!

I

č ČangalsPleška 28.03.2011

Krizis v strane! Vsem vizivatj nado!

E Elīza 28.03.2011

Bijām Lido 26.03. un nevaru piekrist tevis teiktajā. Viss bija ļoti garšīgi un gan mani, gan cilvēkus, kuri bija kopā ar mani viss apmierināja.

K Kaulainā 28.03.2011

Tai žurku alai jau sen vajadzeja būt izputējušai!

. .... 28.03.2011

Es ar neticu, ka tik traki. Gan jau ar šķīvjiem vazājāties apkārt un kartupeļi atdzisa. A kotlete... tavs vīrs to netīšām nometa zemē un tev neredzot pacēla un ielika atpakaļ tavā šķivī :D

J Joske 28.03.2011

Nepiekrītu rakstītajam! LIDO, neskatoties uz to, ko es domāju par Ķirsonu, ir vieta, kurp es labprāt dodos ieturēt maltīti ārpus mājas! Man nav nācies vilties kvalitātē pusdienojot krasta ielā, Spicē vai vērmanītī!

I inese 28.03.2011

par garšīgumu noteikti nepiekrītu, bet par aukstu ēdienu gan! jau labu laiku atpakaļ ir jāskatās vai no pannām ir garaiņi, jo vairākas reizes esam iegrābušies aukstā ēdienā:( sākuši taupīt uz elektrību...

D deizja 31.08.2011

Neesmu no Rīgas, bet parasti, ka dodamies uz Rīgu iegriežamies noteikti spices lido lai paēstu pusdienas. Jo bijām ļoti iecienījuši šo vietu.
Šoreiz gan vīlos :( paņēmu sēņu sacepumu ar vistas kotletīti.. jau mājupceļā sāka šķebināt dūša tāda sātīga sajūta kunģī pārbraucot mājās visu nakti nomocījos spazmās :( un slikta dūša temp. no 37 uz 38 staigāja drudzis.. no rīta virtuvē saļimu pirmo reizi sabijos domāju ka stundiņa klāt.. mudīgi zvanīju ārstei konstatēja, ka esmu sabendējusi aizkuņģa dziedzeri sašpricēja un ieteica nulles diētu ar minerālūdeni.. pagājušas 3 dienas kopš gardās maltītes .. pirmo dienu spazmas nav bet vēdera izeja parādījās gan kā teikt švaka bet cīnos...
saprotu, ka katram kuņģis ir savādāks, bet nekad man tā nav bijis.. Mana vīrene arī ēda to pašu sacepumu viņai gan bija vieglā formā biki parūcināja vēders un tikai škidra vēdera izeja 2 dienas.. Vo tā mums diemžēl gāja. noteikti ka ēdīšu tur pat Lido kad būšu Lielpilsētā, bet izvēlēšos savādāku ēdienu.

T ToDeizja 31.08.2011

Galīgi švaki pulveri tie pāķi, pat pilsētas labumus nemāk baudīt!

K knbx 11.02.2012

Ir jāsaprot taču tik vienkārša lieta, ka bistro ēdiens ir treknāks par mājas gatavoto un sāls un garšvielu daudzums ir rēķināts uz vidējo, veselo patērētāju. Turklāt visi mēs zinām cik viegli Lidiņā ir pārēsties! Paņemam vairākus ēdienus, porcijas ir lielas un beigās mokāmies ar smaguma sajūtu. Cilvēkiem ar kuņģa, aizkuņģa dziedzera problēmām LIDO vispār nav ieteicams ēst!