www.sudzibas.lv LIDO ediena kvalitate un porcijas izmers

LIDO Dzirnavas - ediena kvalitate un porcijas izmers

Piedodiet LIDO DZIRNAVAS, bet pec sodienas apmeklejuma diez vai tik driz labpratigi vairs so iestadi apmeklesu. Kartupeli piedegusi un cieti (lidz galam neizcepti), galjas produkti tadi pasi, ka ari 1 no izvelatajam snicelem garsoja nez pec kaa.
Pie tam, katru reizi pavars/kartupelu licejs kartupelus censas uzlikt arvien mazak.
Zupaas drausmigi gabali no biesu mizam u.tml.
Vakars tiek ari sagaidits ar vedergraizem (citadi jau nerakstitu).

Atvainojiet, ja kludos, bet manuprat taa ir taisniba.

O

K kuuka 19.08.2011

Ha, Tu neesi vienīgā, manam vīram tas kartupeļu licējs riktīgi riebj, jo uzbāžas un par porcijām vispār nerunāsi, mazas porcijas, vienreiz bija tā, ka vīrs piegāja un kā džekam uzlika smieklīgi mazu porciju, es piegāju man uzlika vairāk...sviesc...man arī ir gadījusies pēc tam pļutka, bet ne vienmēr, kaut kas tur nav, aaa vēl atcerējos, vistas sacepumā bija garš melns mats, fuuu, ēst vair negribējās...pilnībā piekrītu!

A amnezija 20.08.2011

Man gan liekas, ka pavāri Dzirnavās gatavo labāk nekā Vērmanī!!

K kuuka 20.08.2011

nu vērmanis vispār sūds, par to nerunāsim...

O onkulim 11.09.2011

Dzirnavaas sniceles nav jau kadu gadu, kko gadijuma nejauc?

M Mara 22.10.2011

Juus idioti ahah veeermaniiti garshiigaak tur jau gads tuulinj buus kad taaas shniceles +visu paareejo suuta no krasta lidinja haha :D
zupas...juus zinaajaat ka uz zupaam stradaa 1 pusmuuzha sieviete apmeeram 16 stundas dienaa un es nepaarspiileejot varu teikt ka vinjai jaasavaara uz 200 l zupu dienaa, ne tikai uz vietas kuras dod bet arii uz citiem lidinjiem?cik juus cilveeki esat muljkjiigi pie visa ne jau pavaari vainiigi bet vinju stulbaa priekshnieciiba!!tur vajadzeetu dazhu labu cietumaa par noverdzinaashanu ietupinaat a juus naakat vispaar kaa resni rijiigi kuilji uz turieni nekas nepatiik-nu tad neejat bio rio!tur pavaari mainaas staav visaadi jauninjie ne vinji straadaak maak nekaa viena liela dalja kkaadi vidusskolnieki vai kraaasotaaji :D

M mda 22.10.2011

Cik cilvēku, tik arī viedokļu un katram ir tiesības izteikt savu! A tev dārga ir jāsamazina vārdu krājumu, jo apsaukāt nav labi:), šeit galu galā ir sudzibu.lv.

K Kristaps 06.12.2011

Kam pis kas tavam vīram nepatīk? Kartupeļu licējs normāls vecis! Un kartupeļu licējs redz, ka tu tāda resna, kasīga mātīte un liek tev vairāk kartupeļu!