LIDO - Darbs

Esmu tur strādājis, neko labu pateikt nevaru par šo kantori. Ja jums patīk vergot, saņemt nožēlojamu algu(puse aploksne), patīk ka pret jums izturas ka pret lopu, tad droši ejiet strādāt uz lido krasta!!! Sevišķi smaga dzīve ir tiem kas novāc traukus! Kaut gan pārējiem nav labāk! Ēdiens tiek gatavots ar naidīgu un pretīgu attieksmi! Es pat ēst uz turieni neeju!!! Tā ka padomājiet ari par to pirms iesiet ēst uz turieni!

J

M martinii 07.04.2017
ēdiens

pārsālīta biešu aukstā zupa, vērmanis, 7.04.2017

L Laura Podane 09.04.2017
darbs

Sveiki! vai kāds ir strādājis lido alus bārā vecrīgā? kāda attieksme un algas?

E Edgars 18.07.2017

Laikam kāds sliņķis uzrakstīja kas nevar savu darbu izdarit un tika atlaists.

J Jurciks16 21.07.2017

Jebkuru darbu var izdarit ja ir motivacija to darit! Bet ja vieta kur tu strada ir bedre, tad labak par to uzrakstit lai citi zina un aiziet prom, tur kur ir labak! Ta es ari izdariju! Man vienkarshi gribas lai cilveki zina kas tur daras ieksha aiz ta skaista tela! Starp citu pusi algas tur maksaja aploksne! Vot tads kantoris!

Es strādāju Lido Dzirnavu ielā. Tiesa, gadus 12 atpakaļ. Un nenostrādāju maz - 2 gadus.
Alga bija konvertā.
Attieksme pret darbiniekiem nebija laba.
Pārstrādātas stundas un slodze vnk nereāla. Pa 2 gadiem sačakarēju veselību ( kājas, mugura) tiksi tā.
Un NERVI! Cik daudz nervu aizgājis šai iestādei.
Vadība ļoti nepatīkama. Ingūna bija labāka par lrēnu, jo necieta no liekas stervozitātes.
Bet, lai teiktu, ka tur mīlēja un cienīja pat labus darbiniekus, es neteiktu. Izmantot gan izmantoja. Virsstundas prasīja nākt strādāt tik un tā. Kuras pēc tam netika apmaksātas dubultā.
Un tajā pat laikā, kad Tu varēji iziet uz ielas un 300 m tālāk varēji pa 300 ls atrast darbu kā pārdevējs veikalā un nezināt bēdu, jo bija treknie gadi, tad, pēc tam, kad tevi iesauca kabinetā, iznāci ar sajūtu, ka tev jāpriecājas, ka tev vispār ir iespēja strādāt šeit par saviem 160 ls.
Drausmīgi darba apstākļi. Ēst mums pusdienās deva bieži vien to, kas bija vitrīnās pa 2 dienām klientu nenopirkts. Pārstrādāja un baroja mūs. Protams, gatavoja arī svaigu. Bet tos vakardienas uzsildītos, eļļainos frī mūžam atcerēšos.
Kolektīvs gan, ar ixņēmumiem, bija superīgs, strādīgi, forši ļaudis.
Palasīju šodien atsauksmes. Nekas nav mainījies.
Nu, fui, Ķirson! :(

J Jurciks16 07.09.2017

Ja! Mums krasta iela, bija pilnigi tas pats! Tikai citi merogi!

S Soms12 21.09.2020

Lido aploksnēs pēdējo reizi maksāja 2008 gadā. Nostrādāju gandrīz 12 gadus ar īsām pauzēm un aizgāju līdz ar covid sākumu. Nevajag piepušķot. Algas ir labas, īpaši pēc pagājušā gada augusta, kad tās pacēla teju vai par 20%