G Garam 28.09.2010

Atradis kur iet.Lido uz bankrota robezas, vai ta nezinu nupat bija skandals ka Kirsons gadu algu nemaksaja.Tev to vajag?

V Vita 28.09.2010

Tur bija runa par Lido dizaina rūpnīcu, nevis par ēdināšanas uzņēmumu... Bankrotēs vai nē, tā jau cita runa.. Es domāju, ka nebankrotēs.

G Garam 28.09.2010

Nu izvilks pec velesanam dazi labi.Tacu Kirsona slava nav laba un jau pasen.Algas ar smiekligi mazas

V Vita 28.09.2010

Tu tur strādā, ka to zini? Man vajag informāciju no cilvēkiem, kuri tur strādā. Es jau uz neko dižu arī nepretendeju, jo vēl studēju.

G Garam 28.09.2010

Tie kas tur strada neko neteiks.:)

A AAA 28.09.2010

Visai Lido grupai ir ierosināts un apstiprināts Ārpustiesas TAP! Tas visu izsaka, ka lielas izredzes izlīst no sū...m nav!

A apsos 29.09.2010

algas zemas un attieksme shausmiga, nu i nafig to lidinju

L luina 29.09.2010

gribi liekas galvassapes tad uz prieksu, attiexme sausmiga, un darbs ar fiziski loti gruts, cilveku trukst, tapec stradasi pa trijiem!

M Maris 30.09.2010

Tur cilveeki tiek verdzinaati ar garaam darba stundaam, kad peedeejo reizi tur biju paskatoties uz pavaaru-vareeja redzeet, ka cilveeks vairs nespeej.Pazina straadaaja teica, ka izspiez visu sulu.

B been 06.10.2010

Pirms kādiem 3-4 gadiem strādāju Spices lido.. tas bija vnk drausmīgi. nekad mūžā nevienam neietiktu. tajā laikā vēl nedrīkstēja izmantot ratus, vajadzēja ar paplātēm staipīties apkārt. atceros, ka vienai pat spontānais aborts bija no tiem smagumiem. riebjas tā vieta, principa pēc neesmu šos gadus bijusi nevienā lido.
Attieksme no priekšniecības slikta. Labāk pameklē kādu citu vietu, kur strādāt.

M Marina 08.10.2010

Labaka tur nestradat. nenormali garas stundas, algas zemas. attieksme ka pre vergiem. no turienes visi darbinieki skrien.

A anna 20.10.2010

mierīgi vari iet strādat Krievu sēta, ļoti laba priekšnieciba.

U ulla 27.12.2010

Neiesaku, darbs ļoti fiziski smags, pluss vēl garas stundas, attieksme vienkārši drausmīga, alga zema.

K kirsiic 13.03.2011

idioti juus visi esat.. es tgd stradaaju lido un viss ir ok.. atieksme laba, priekshnieciibas laba, algas normaalas... ko ta juus gribas lai jums maksaapar to ka seezjat? naudu maksaa par darbu.. lohi noladeetie

A Anda Starr 10.02.2012

Labāk braukt uz ārzemēm strādāt. Anglijā tagad viesmīļi labi pelna. Man divas paziņas aizbrauca, ļoti apmierināti ar atalgojumu.

J Jano4ka 18.09.2012

NEEJ STRDAT KRIEVU SETA JOPROJAM ATTIEKSME SHAUSMIGA UN NEKO NEMAKSA, , LIEK DARIT TO KAS NEIETILPS TAVOS PIENAKUMOS