www.sudzibas.lv LIDO Cilvēku krāpšana, neatbilstoši darba apstākļi, noverdzināšana.

LIDO - Cilvēku krāpšana, neatbilstoši darba apstākļi, noverdzināšana.

Jāstrādā līdz 18h un ir bijis vairāk, slodze ir tik liela, ka cilvēki daudz slimo un apdrošināšana ir apsmiekls. Darba apstākļi ir vēl trakāki, ventilācijas nestrādā, grīdas slidenas, smagumi jāstaipa pašiem. Pieprasa kvalitāti, bet par darbinieku un viņa veselību netiek domāts. Nepatīk darbs, atradīsim kādu citu kurš būs gatavs strādāt attieksme. Darbinieks netiek novērtēts, priekšniecība pat atļaujās lamāties un citus nesmukus izteicienus uz darbinieka pusi. Unikāla firma!

L Labs darbinieks 15.09.2017

Aizmirsu pievienot, jāstrādā brīvdienās un svētku dienās bez piemaksām un alga pret paveikto darba apjomu ir smieklīga!

T TeaMachine^^ 11.11.2017

O jā, piekrītu. Svētku dienās divkārši nemaksā, sakot, ka tā kā ir slīdošais grafiks , darba devējam tiesības nemaksāt. Kā arī pārtraukumu neapmaksā. Un sanāk ka par 12 h maksā kā par 11. Par jēbkuru kļūdu no prēmijas ņem nost. Stundas likme arī nekāda. Arī bija pretīga attieksme no kolēģiem un vadibas, baigā manipulēšana. Par brīvdienām tur vispār var aizmirst, vienmēr nav kam strādāt. Aizgāju pēc 8 mēnešiem no tā murga.

BondsBonds 16.09.2017

Tas viss nāks pār viņiem un citiem darba devējiem un Valsti. Dzīvē pierādījies.

N neitralais2 16.01.2018

Principā šī sūdzība ir līdzīga kādu ieliku es...