LIDO

Nesen biju iegājusi "Lido" Staburagā...un...pasūtīju zaļo tēju ...man iedeva kaut kādu šķidrumu, kurš spēcīgi oda pēc vecām zivīm!!! Un ko domāt par tāda jauka padzēriena tapšanu?!

H hfue 24.11.2004

Nu, naverno, Vam neizvestno, 4to zapax NASTOJASHEGO kitajskogo zelenogo 4aja dejstvitel'no napominaet zapax ribi...

O Oleg 07.12.2004

Varbūt Jūs vienkarši dabujat vienu no tām tējam kas audzēšanas laikā tika meslots ar spec. mesliem(zivju parstrādes produktiem, saturošiem lielu slapekļa oksīdu daudzumu). Jo tiem ir izteikta zivju piegarša. Parasti tas ir dārgas tēju sugas, piem: japāņu senča(īsta), ķiniešu Pi-lo-chung. Dažas gadus atpakaļ mēs nevarējam iegādāties Latvijā, tāda veida tējas maisiņos(jo cik es saprotu jūs dzerat tēju uzvarītītu maisiņā) taču tagad piedāvajums paplašinājas.

D Digna 12.09.2007

Vēlējos teikt, ka tā jau nu ir Tava vaina nevis LIDO, jo īstās zaļās tējas garša un smarža atgādināt jēlas zivis, lētie varianti paciņās ne tuvu nestāv klāt.

ķ ķepa 15.06.2009

es ar draudzeni gājām slidot uz skrituļošanas laukumu. šausmīgi sagribējās dzert, gājām turpat pie slidotavas kases varēja nopirkt ko dzeramu. būdams neveselīgs cilvēks, nopirku CocaColu par 0.60 santīmiem. kad iedzēru, vēders sāka griezties :|. nebija brīnums- dzērienam nākamajā dienā beidzās derīguma termiņš . :|

B been 06.10.2010

Daudzām zaļajām tējām (beramajām) ir šāda smaka.
Ķepa - padzer vēl!