www.sudzibas.lv LIDO attieksme pret darbiniekiem

LIDO - attieksme pret darbiniekiem

Mazliet nogaidīju lai saprastu vai iekšējā vadība tiks galā,bet tā kā rezultāta nav-tad tomēr jāraksta.
Runa iet par Lido pusfabrikātu cehu kas atrodas Ķengaragā.Par divām cehu priekšniecītēm-šefpavārēm.
Pirmā vārdā Mārīte-pieredzējusi sieviete bet nedrīkst atļasuties padotos saukt par kropļiem,neveiksminiekiem,bļaut virsū u.t.t-rakstīt par katru neatbilstību par katru sīkumu,bet kāpēc nerakstīja par saviem vārdiem?
Otrā vārdā Inita- kā specialists labs,bet tai pašā laikā vai drīkst sieviete solīt vīrietim iedot pa muti,tā pat bļaut virsū. Tāpat cepj augšā katru neatbilstību-neiedziļinoties būtībā.
Kāpēc neatbilstības neraksta par visiem,kāpēc dažām draudzenēm kaut ēdiens izbrāķēts neatbilstība nav uzrakstīta.Pēc kā šķirojam kam rakstīt kam ne!kā daudzi strādājošie nesaprot kur paliek naudiņa-kas tiek atņemta kā prēmija?Ja ēdiens kā saka izbrāķēts-cilvēku soda,bet tai pašā laikā pārdot-vai nav viela pārdomām...

N

Komentāri (3)

vai "ieksējai vadībai" strīda situāciju izklastījat rakstveida? jāpiefiksē katra epizode ar ko tiek pasliktinātas darba apstākļi, proti minēto personu agresīva uzvedība un konflikti. Rakstiet kopā ar kolēģiem-leciniekiem,

7.pants. Vienlīdzīgu tiesību princips

(1) Ikvienam ir vienlīdzīgas tiesības uz darbu, taisnīgiem, drošiem un veselībai nekaitīgiem darba apstākļiem

N NormundsNīdējs 12.01.2018

Atnāc uz Tele2 un tad parunāsim par attieksmi :)

D Dior2021 16.01.2018

Tad Jūs esat tads darbinieks,ka uz jums tada attieksme.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes