www.sudzibas.lv LIDO Slikts serviss

LIDO Alfa - Slikts serviss

Kā jau jebkurš cilvēks, vēlējos paēst ar savu ģimeni vakarā pēc 18: 00, apkalpošana pie ēdieniem bija apmierinoša, bet kad ēdām, trauku novācējas, 3 sievietes ar tiem lielajiem ratiem visu laiku brauc šurp turp, skaņa traucē izbaudīt ēdienu, un šķīvjus paņēma, lai gan mēs vēl nebijām beiguši ēst. Vai tiešām, kad cilvēku maz, jābrauc 3 cilvēkiem ar ratiem, kas ļoti traucē? Nav pirmo reizi.

20.06.2023

Velvetpopstar 20.06.2023

Mutes nebija ,lai personīgi izteiktu pretenziju?

D Deceperina 20.06.2023

Ēd mājās, tur neviens nebraukās ar ratiem , neņems šķīvjus nost un nekaitinās ar to, ka cilvēki pilda savus darba pienākumus

B Bez_vārds 20.06.2023

tieši tā. parastajām, neinteresantajām ,,ģimenēm'' jāsēž mājās un jāēd :D :D :D :D

Ko viņi var palikt mājās, ja viņi ir bezpajumtnieku ģimene?

B Bez_vārds 20.06.2023

tu esi apnicis ar savām ģimenēm. māk tikai zīdaiņus taisīt. TAS VAIRS NAV 21.GADSIMTĀ AKTUĀLI. Sāc beidzot domat. Pierīties atvilkās. Ej uz maximu un ēd. Nepin savas piegulētājas un zīdaiņus savus visur iekšā. Nevienam tas nav svarīgi.

R RXX 20.06.2023

Tev dzīve laikam gauži pāri nodarījusi. Žultī vārīta skaudība - tava dienišķā maltīte

N Nikita1111111 17.08.2023

Сервис для детей просто ужас. Всем пофиг на ваше время что вы купили для отракционов.