www.sudzibas.lv Lidls Krāpšanās ar akciju produktiem

Lidls - Krāpšanās ar akciju produktiem

Akcijā mandarīni par kuri beigās nemaz nav pieejami ne Rīgas, ne Jelgavas Lidlos. Un pat jau esošai akcijai kur cenu zīme ir pārsvītrota čekā izsit pilno cenu bez akcijas. Ko pamanīju tikai jau mājās. Atpakaļ neiešu, bet tāda nelāga pēcgarša paliek.
Latvijas Lidli salīdzinot ar Lietuvas jau tā ir dārgāki un par to var pārliecināties katrs atverot mājas lapas www Lidls . LT un www Lidls. LV . Tāpat akciju prece kura ir Lidls iknedēļas reklāmā 99% gadījumu jau ir izpirktas. Ļoti apbēdina, ka ieejot veikalā joprojām skaļruņos cilvēki tiek maldināti, ka prece joprojām ir nopērkama veikalā. Cilvēks nezaudējot cerību sākumā izmet 3 apļus pa veikalu meklējot preci, neatrodot met vēl 3 lai sameklētu kādu pārdevēju un pajautāt: kur tad ir % prece? Atbilde nepārsteidz: Bija un nebūs! Tieši tajā pašā brīdī skaļruņi mīļi aicina iegādāties veikalā neesošo preci!
Pie kases Tu nepaspēj novākt savus produktus, kad kasieris/re jau uzgrūž nākamā klienta preces, respektīvi tavas preces sajauc gan ar priekšējā klienta, gan aizmugurējā.
Rodas sajūta, ka uz Jelgavas Lidlu atved pienu kuru nav izpirkuši citos Lidls veikalos, jo derīguma termiņš ir šodiena vai rītdiena.
Šodien aktivizējās banāni, domājat būs veikalā par akcijas cenu?

Y