Lidl Ventspils - Darbs

Labdien man ir sūdzība par Diskrimināciju veikalā Lidl Ventspilī. Bija sludinājums ka viņiem vajadzīgi darbinieki , aizutiju savu CV . Man piezvanīja , aizgāju uz pārrunām. Viss bija ok. un mana pieredze, manas zināšanas covid-19 sertifikāts viņiem der. Bet kad es pēc pārrunām aizgāju uz veikalu es pamanu ka tur nestrādā neviens krievs . Pat ar zināšanām latviešu valodu. Pēc pārrunām es biju vēl tur 3 reizes uz iepirkšanās. Un tādā pati sajūta ka tur vispār krievu cilvēkus neņem un tad es sapratu ka mani arī neviens neņems tur strādāt. Un tā arī sanāca man atnāca atteikums no viņiem .

Komentāri (12)

Good Intentions 12.01.2022

Kādā veidā pamanīji? Visu veikalu apstaigāji? Arī darbinieku zonu? Aptaujāji katru darbinieku? Es aptuveni varu iedomāties iemeslu nepieņemšanai.

L Lepi 12.01.2022

Nekas īpašs. Vēsturi ir jāzin. Tagad saproti, kā bija okupācijas-krievu laikā kad, latviešus un latv. val. diskriminēja, nebija kam sūdzēties un visu bija jānorij. Ja kaut kas nepatīt uz sibīriju sūtīja.

G Gulbenietis 12.01.2022

Lielākā daļa no mums dzīves laikā ir desmitiem un pat simtiem cv sūtījuši. (pieņemsim, ka arī zvanīšana skaitās)
Kādam * jābūt, lai rakstītu sūdzību, jo nepieņēma darbā. Visbiežāk neņem, jo nav fizuhas, gadi un veselības stāvoklis neļauj. Vēl varbūt ugalovka vai vnk nodzēries alkāns. Tie, kas veic pārrunas daudz labāk un ātrāk izprot situāciju. Var būt arī, ka vnk bija labāki kandidāti. Par to piķi, ko lidl maksā, attiecīgās profesijas pārstāvji, gandrīz visi, lv labāku piķi nedabūs :).

J juriss1 12.01.2022

Par to piķi daļēji piekrītu ,kapēc daļēji? Ja salīdzina ar rimi, maxima un mego tad jā, bet ja ar citiem tad nebūt šis nav vienīgais veikalu tīkls kur maksā tādu piķi. Pie kam tur ir viens liels bet... Ja jebkurā citā vaikalā tu strādā tikai konkrētu amatu. Pardevējs - pārdod, kasieris - sēž kasē, apkopēja - uzkopj. Tad šeit to visu dara viens darbinieks - respektīvi tur nav atsevišķu amatu ir darbinieki kas dara visu. Tu staigā ar austiņu ausīs un tev dod norādijumus, tagat ej uz kasi, tagat ej pieņem preci, tagat ej tīri telpas un tualetes, tagat kārto plauktus utt... Saku pēc personīgās pieredzes.

G Gulbenietis 12.01.2022

Es tev arī daļēji piekrītu. Maksā vairāk dažos specializētos veikalos, kur nedaudz ir jābūt ne tikai pieredzei, bet arī tehniskajai domāšanai. Nerunāju par apģērbu veikaliem :D. Tehnisko domāšanu lielai daļai grīdas mazgātāju nekad neiemācīsi. Uzsildīt sasaldētu maizi arī mērkaķim var iemācīt.

J juriss1 12.01.2022

Arī tikai daļēji piekrītu. :D Piekrītu ka tajos veikalos ko tu domā vajadzētu būt ar tehnisko domāšanu, bet diemžēl tur ir nenormāla kadru mainība un tiek pieņemti visi pēc kārtas, ok ja ne visi pēc kārtas , tad ne pēc tehniskās domāšanas noteikti.

S Smadzen'sVaig? 12.01.2022

Malači, būs jābrauc uz Ventspili iepirkties!

T TransportsK 12.01.2022

Daugavpilī ir gluži pretēja situācija - ar rokām noraus un vēl paprasīs!

Dr DooM 12.01.2022

Kāda starpība kādas tautības cilvēks , galvenais lai ir labs darbinieks .

Good Intentions 12.01.2022

Nepieņēma, tāpēc arī mēģina pieķerties.

J Jānis Adijāns 12.01.2022

>Pat ar zināšanām latviešu valodu.

Varbūt tomēr ir vērts apsvērt latviešu valodas zināšanu uzlabošanu?

A anna.d 12.01.2022

Brauc uz Rīgu, tur gan ņem visus, arī pirms pensijas cilvēkus.Laikām no veikala vādītajas tas ir atkarībā

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes