www.sudzibas.lv Lidl rindas Slikts serviss

Lidl rindas - Slikts serviss

Nekad neiepērcieties Lidl veikalā. Piekdien pēc smagas darba dienas puķu veikalā 12: 00 izlēmu iepirkties veikalā Lidl. Kad tur ierados ieraudzīju kad Rindā stāv cilvēku un dzīvnieku bars. Noprātoju nu labi pastāvēšu, ieslēdzu telefonu un viņš uzreiz izlādējas. Stāvēju Rindā 2 stundas un nekāda progresa uzbļāvu ātrāk nu aiz manīm stāvēja garš un slaids vīrietis kuru sauca Oskars. Oskars man prasīja 20 centus, es iedevu un viņš sagrāba manu manu māju iesita man pa seju un teica: "paldies".
Stāvēju un pienāca laiks kad beidzot tiku veikalā un beidzot varēju paņemt savus augļus. Beigās nonācu iecirknī. Gribu lai jūs saprotat ka mūsdienu jaunatne ir ļoti nejauka un nepieklājīga.

Z Zerviy 04.03.2022

Es peikrītu! Mums nevaajdzētu, tā ciest pēc garām un nogurdinošām darba dienām, kaut kas ir jāmaina, šis nav pieņemams!

A Anonīms69 04.03.2022

Atvainojos gribēju teikt nozaga Maku nevis māju

L Leons7 04.03.2022

Tas gan ir Maks .Ar lielo burtu. Lai cik Oskars pieklājīgs. naudu nedodat.

P Palīgs neskaidrajiem 04.03.2022

Njā, nav jums paveicies dzīvnieku barā. Bet kapēc Lidl vainīgs?

A Anonīms69 04.03.2022

Vainīgs tāpēc ka laiž tādus iekšā

G Gaļina Gorska 04.03.2022

Ļoti slikti, Oskars man ari māju nozaga

L Leons7 04.03.2022

Ja jau lielas rindas, tad jau labs veikals. No Oskara gan labāk izvairīties