Lidija Grīnberga - MELE

Šim cilvēkam nevar uzticēties. Viņa pateiks jums ka viņai ir 18. gadu, dzīvojot Ogrē un mācoties 12.Klasē.
Patiesībā viņai ir 17. Dzīvo bērnu namā, un mācas 9.kl.
Meklē puisi, vai meiteni vēlams no Rīgas lai būtu pie kā palikt. No sākuma viss būs labi, viņa būs jauka, uzticama, mīļa un davās to par ko katr sapņo.
Pēc tam viņai apniks un viņa atstās jūs ar salauztu sirdi. un tas būs labākajā gadījuma.
Vainīgi būsiet tikai jūs jo viņa mācēs izprovacēt.
Paldies par sapratni.
Neesmu vienīgais cilvēks ar ko viņa šādi ir izrīkojusies!!!!

B

N nezinite 01.11.2012

tas jau izklausās pēc krāpniecības .. ja jau izmanto tā tād naudu ari prasa un tas ir jau par traku ..

B Bitchplease 01.11.2012

Par naudu neiet tik daudz runa kā par siltu ēdienu, gūltu, vannu kad vēlas, tīrām drēbēm un viss PAR BRĪVU!

N nezinite 01.11.2012

cik nojaušu šī jaunā dāma nāk no bērnu nama cik esmu dzirdējusi tur viņiem neko tādu nedod un liek kaktā uz zirņiem tupēt :D bet nu varu iedomāties par ko viņa izaugs par to kas vecus cilvēkus apzog par tādiem jau daudz ir lasīts

B buba2222 01.11.2012

Wow, tgd. zināšu un noteikti padošu šito tālāk, lai cilvēki neuzķerās un tādas MAITAS!!! Unun, kā viņa izskatās? Lai mēs zinātu un neuzķertos?!

Nezinit...
Jā bērnu namos neko no tā visa nedod. Nē nu rīt jau iedod un kur nomazgāties, bet viss ir bez mīlestības, un cilvēki tur ir vnk PIZĢETS!!!
Nu par to par ko viņa izaugs mēs visi varēsim paskatīties pēc kāda laiciņa. :)

Bubs2222
Izskatās nenormāli seksīgi bija nesen liekas ka pīrsingi lūpā. Nu lai gan kam seksīga, kam ne visai. Bildes man nav, visas diemžēl jau izdzēstas.

B buba2222 01.11.2012

Mhm pirsingi, bet man liekas esmu viņu kkur dr.lv manijusi, jo atceros viņas vardu un uzvardu, ja tiko paskatijos, nuja nu nz. man viņa neliekas seksīga! :D Izskatās pēc slut!

S Shane 01.11.2012

Nu LOLZ. Kursh sito meslu ielika. :O
Reaali nopietni?
WTF?
Nav nice!!!
Tie ir reaali meli!!!

M mja 02.11.2012

kadreiz der jau ari pasmieties, bet vareji, maukuluudzu, ko smiekligaku izdomat.
un pienem, ka lv ir vairakas lidijas grinbergas- stulbs tev tas jocins iznaca.

Dannii Disaster 08.11.2012

A man gan liekas, ka vecie pedofili pashi vainiigi. Kaada velna peec mazgadiigaas meklee? Taa vinjiem arii vajag.

V vērotājs888 04.12.2014

Kā gan cilvēks kurš nav prasījis ne naudu ne arī ko citu var būt krāpnieks? Jebkurš kādreiz ir slēpis savu patieso vecumu attiecību dēļ! Un tas ka meloja par savu patieso dzīvesvietu ir tikai normāli, jo katram attieksme pret bērnu nama bērniem ir pavisam savādāka ! Viss šis ir jūtami uzrakstīts jūtu uzplūsmē turklāt tas, kabattiecības pajuka nav iemesls apmelošanai! Un neizskaidrojami ir tas, kāpēc šo melu autors un shane ir viena un tā pati persona ?! Sākumā apmelo un tad aizstāv .. Cirks!