www.sudzibas.lv Līcīši saimnieks-krāpnieks

Līcīši - saimnieks-krāpnieks

Neiesaku braukt uz kazas piena ražotni Līcīši.Saimnieciba nav sakopta,apkārt anisanitarija,tā i nesapratam kurā šķūn ī tur īsti ražo to pienu.Kazas kautkādas skumjas,izkaltušas,nebrīvē,grauž veco sienu un zariņus.bet apkārt viss zaļo.Degustacijas var teikt nekādas nebija.Kad saimniekam pieprasijam kur degustācija,tad iznesa kādus 200gr.siera un 1 pudelīti piena uz 55 cilvēkiem.Nopirkt neko nevarejam.Tualete viena,netīra,pie sienas netīrs rokas dvielis.pap ira nav.Kamēr mēs tur bijām piebrauca vēl3 autobusi,tas ir vēl ap 200 cilvēkiem,bet pa visu dienu????Un no katra pa 6 eiro?Saimnieks tik bāza naudu kabatā un stastijaka mēs esam tik daudz ,ka vinš neko nevar paspēt.....Tad nevajag pieņemt ekskursijas un vākt naudu!Man garšo kazas sieri,bet zem narkozes vairs nepirkšu Līcīšu produkciju un Jums neiesaku

L Lagossa 30.05.2014

Pilnībā nepiekrītu šim apgalvojumam. Sākšu ar to, ka galvenais braucot uz ekskursiju nav tualetes apmeklējums, kā arī piedāvājumā nav minēta preodukcijas tirdzniecība. Kas attiecas uz degustāciju, tad tā arī ir degustācija, katram pa mazliet no piedāvāta, nevis piekraut pilnu šķīvi un izdzert litru piena, nu tik tagad mielošos. Man par šo saimniecību ir tikai tās labākās atmiņas, arī mēs bijām ekskursijā pietiekami liela ekskursantu grupa, saimnieks bija ļoti patīkams cilvēks, visu parādīja, pastāstīja, jā kazas stāvēja iekšā, lai mēs viņas varētu apskatīt, nedomāju, ka arī raksta autorei būtu paticis skraidīt pa laukiem, lai kaut ko redzētu, ja neredzētu, tad droši varētu atkal sūdzēties, ka neko neredzēju un kazas bija tik bēdīgas, ka beidzot tikušas brīvībā, aiz laimes aizmukušas. Nav labi nešā nē tā, bet vienmēr ir un būs, kāds, kuramviss un visi nepatiks. Kas saistīts ar naudu, neticu, ka sainmieks ar cepuri rokās apstaigāja ekskursantus un pieprasīja sešus eiro no katra, vai arī pretējā gadījumā prom netiksiet, apsurds. Ja kāds šīs ekskursijas rīko, tad tikai likumsakarīgi ir tas, ka katrs cilvēks, starpnieks vēlas saņemt naudu par to, ka irnoorganizējis šādu ekskursiju, tas manuprātir pats par sevi saprotams. tāpēc es savukārt gribu ieteikt visiem, kuri vēlas labi un patīkami pavadīt laiku, noteikti aizbraukt uz šo saimniecību, varu pilnīgi noteikti apgalvot, nenožēlosiet!

A a.b.c. 03.06.2014

Tādā karstumā kazām vnk ir vēsāk iekšā, un tad vajadzēja apskatīt starp to civēku baru, kur ko ražo, viss ir redzams.
Cik esam bijuši, viss ir bijis kārtībā. Un tas ir loģiski, ka degustācijai iznes pa drusciņai pagaršot...