www.sudzibas.lv LIC ārstēšana

LIC - ārstēšana

2001.gadā man konstatēja C hepatītu (1.genotips). ALAT bija 309. Dr.Ivančenko teica, ka r=ar to nemirstot, lai ieturot diētu, neēdot asu, ceptu. Tā nu es dzīvoju ar ALAT ap 300, kad 2007. gada novembrī 414! Pēc konsīlija lietoju Pegasis un Copegus. Bija blakusparādības, bet tās bija izturamas, totie daktere noņēma man terapiju, sakot, ka organisms to nepieņem. Taču manā slimības kartē ierakstīts, ka esmu ilgākus mēnešus letojusi?! Pārskatīšanās???!!! Šogad daktere pati man ieteica /nemt zāļu kursu ar lētēkām zālēm. Piekritu. decembrī 2009.g. 343 ALAT. kursu sāku 2010.g. februārī, bet izrakstīja man tikai RIBAVIRĪNU (ko drīkst lietot tikai kombinācijā ae interferonu!)!!! Vienu pašu, sākās šausmīgas blakusparādības. Apsolītā aknu punkcija- nebiju nemaz perakstita, pati pieteicos. Ribavirīns bija izšķīdinājis asinis, tā kā biopsiju neiztaisīja. Tūl't aizgāju pie dakteres, un atkal izrakstīja ma n vienu pašu RIBAVIRĪNU (kartiņā gan ieraksstīts, ka esmu saņēmusi arī injakciju!)!!! Teica, ka zvanīšot par konsilu un atkārtotu Aknu punkciju, BET- Nu ir pusgads pagājis, ne ziņas, ne miņas!? Vai nav pienākums pieskatīt pacientu, kā panes tarapiju? Bet tā laikam ir norma- ģīboņi, līdzsvara traucējumi, neadekvāta uzvedība, redzes un dzirdes halucinācijas, nerunājot par sīkām blakus parādībām!? Varbūt pacientam jau ir kājās baltas čībiņas! Hipokrāta zvērests-HA, HA, HA!!!

J Juris 01.10.2010

Nu tu tiešām esi slims/a. Nevari pats/i uzzvanīt?!! Laikam jau gabals nokritīs, labāk ir sēdēt pie datora un redz arī ierakstīt kko ''gudru".

Z z 30.11.2010

latvijas infektoloģijas centrs cilvēkiem nepiedavā normālu terapiju, kur jāksā muse pašam, kādi 200ls valsts otru pusi maksā.
nevajag gaidīt, kad sāksies ciroze. viņi piedāvā parasti lētāko rozentāles variantu, bet tas ved taisanā ceļā uz cirozi.
esi aktīvāka, zvanies, izrādi ineciatīvu.

I Ingus Lapins 01.02.2018

Zvanam ka traki, mūsējais infektaloģījā un neviena daktere( Dr.Ivančenko) visu dienu un nedēļu neceļ klausuli? Zinot ka laimas slimība ,divas nedēļas jau meklē vainu un nesaka ko ārstē.(SUŅA MURGI)

D Džovita 04.03.2011

Nu man gan nav tādas problēmas ārstējoties! Uz aknu punkciju arī gaidīju rindu apmēram pusgadu un pēc tam tikai lemj vai ir vajadzīga ārstēšana un kāda!
Varbūt maini attieksmi vajag un pašam vispirms izlasīt visu iespējamo informāciju. Esmu bijusi pie vairākiem ārstiem Linezerā un man visi izskaidro visu ko prasu un nesaprotu! Viņi ir ārsti kuri visu zina, bet viņi nezin cik tu daudz zini un kas tevi interesē, lai tev apskaidotu!

L liene 17.12.2011

neadekvāta uzvedība, redzes un dzirdes halucinācijas, Nu te jau pati raksti savas atbildes. Tiešām slima, nav ko piebilst. Ārsts nav aukle. Pašam jāinteresējas, jāzvana un jādara kaut kas savā labā, ne ārstam tev pakaļ jāskrien.

T tyna 12.02.2015

Man bij tas pats ar Dr, Ivančenko un es pie viņai pat atbraucu un viņa man pateica ko tu atbrauca mes sarunājamies pec mēnesi tikties es viņai pateicu ka man ļoti slikti un pedeja nedēļa terapija es viņai zvanīju jo domāju ka es nosprāgšu ja dzeršu vel šitas zāles, viņa tika uzbļāva uz mani un viss. pēc tam man TSH bij pāri 100 mans pat ģimenes ārsts bij šoka, uzreiz izrakstīja tiroksīns dzert un pie endokrinologa pierakstīja, tagad pagāja 3 gadi un es joprojām dzeru tiroksīn, jo mans vairogdziedzeris vairs nevar pati stradat

Z Zanda Krīgere 21.04.2016

Dr.Ivančenko pati labākā dr., žēl, ka vairs nestrādā infektaloģijas centrā. Vienmēr laipna, zinoša, vairākus gadus esmu uz novērošanu, gāju uz konsultaciju pie viņas, tagad nacās pāriet pie citas dr.

L Laimonis Gutmanis 18.07.2017

Strādā! Un beidzot šo gudro un profesionālo Dakteri ir novērtējuši, jo viņa vada divas stacionāra nodaļas!
Cepuri nost Dr. Ivančenko priekšā!

V vik19832 06.07.2017

Biju pie dr. A. Jeruma. Vispar neruna, neko neskaidro, vienaldzīga. Sejas izteiksme- " Kā Jūs visi man apnika"
Vinai nedrikst strādāt ar pacientiem. Daktere acīmredzot kļūdījas ,izvēlot profesiju

R Roman Vesolov 29.12.2018

Полностью согласна!Отвратительный доктор Люлмила Иванченко,10 отделение Линэзера,выписаоа меня с восполением легких,недолеченным!через 2 дня,все теже симпомы,на звонки не отвечала ,ни мне ,ни gimenes arsti, я уехала опять на скорой и должна весь Новый год быть в больнице!непрофессиональна и безграмотна!не умеешь лечить людей,или в сантехники!