Lība Marija Madžule - Krāpšana

Vēlos ziņot par personu - Lība Marija Madžule.
Facebook atrodama kā - https://www.facebook.com/marijamadzule
Dzīvesvietas atrašanās minēta kā Iecava un Rīga.
LĪBA MARIJA MADŽULE LV98HABA0551041184065
Ir ziņots, ka Lība ir apkrāpusi vairākas personas gan atverskapi.lv, gan andelemandele.lv
Bet situācija no manis - iegādājos preci andelemandele.lv no šīs personas, izjautāju par preci - viss super, patīk, lūdzu viņas datus, respektīvi konta rekvizītus, nosūtīju naudiņu, pārdevēja sacīja, ka dos ziņu, kad tiks nosūtīta prece, gaidīju, gaidīju, bet no ziņas nekā līdz jautāju pati un, protams, atbildē bija '' jā, esmu izsūtījusi '' ,tad intereses pēc rakstīju Omnivai, kad prece tiks nogādāta manā norādītajā adresē uz ko viņi atbildēja, ka uz manu numuru un adresi nekas nav reģistrēts. Tas man likās ļoti aizdomīgi - pārdevējs saka vienu, Omniva pretējo. Tad nu izdomāju izveidot forumā tēmu (atverskapi.lv) par viņu, kurā arī atklājās, ka neesmu tā vienīgā, kuru viņa ir ''aptinusi ap pirkstu''. Sāku meklēt facebook viņas draudzenes, kuras arī apliecināja, ka no viņas puses tā tik tiešām var būt krāpšana.
Lūdzu, atsaukties meitenes, kurām viņa ir nodarījusi finansiālus zaudējumus. Sakrājot vairākus iesniegumus es vērsīšos attiecīgajās iestādēs.
Kā arī ir informācija, kā viņa atverskapi.lv ir reģistrēta ar niku Kurpniece L. Bet andelemandele.lv kā Marija Marija.

D

D DC616 27.08.2016

Arī es esmu apkrāptā persona. Man nodarītie zaudējumi ir tikai 23 EUR, taču šobrīd svarīgi ir, lai krāpniece tiktu sodīta.

A apkraptaa... 05.09.2016

Kāda ir vērsusies policijā? Ja jā vai ir kādi rezultāti?

J Jana bite 08.04.2017

Vēl joprojam uzdarbojas!
Andelemandele.lv izkrāpa naudu un baro ar solījumiem. Esot slimnīcā. To arī tai melei novēlu.

V ValdisV 10.09.2017

Šī pati persona joprojām aktīvi uzdarbojas dažādās Facebook tirgošanās grupās ar viltus profilu Marika Siliņa (https://www.facebook.com/silina.marika). Izmanto šo pašu konta numuru un vārdu, bet itkā dzīvo Mežotnē.

Pirms dažām dienām ievietojusi sludinājums par iPhone 5s pārdošanu. Kad komentāros uzdod tiešus jautājumus par ierīci, sludinājumi pazūd.