www.sudzibas.lv LG kameras skaņa

LG - kameras skaņa

Šī īsti nav sūdzība, bet gan palīgā sauciens. Esmu iegādājusies LG telefonu (e61o) un, lietojot kameru, nav iespēja noņemt skaņu, kad bilde tiek knipsēta. Arī uzliekot klusuma režīmu, skaņa paliek. Pazīstamā teica, ka viņas lg arī bija tāda problēma, tad nu tagad man ir jautājums - tā ir visiem lg modeļiem? Ir kaut kas, ko es varu darīt lietas labā?

H

Minesota 21.08.2012

A tas ir speciāli, lai nevarētu pa kluso kādu nofoķēt :D

Likumsargs 21.08.2012

Tas nav tikai LG, bet arī citiem telefoniem un skaņu noņemt nevar, izņemot atsevišķu firmu modeļiem, vienīgi ja iejaucas programnodrošinājumā. Tas ir speciāli, jo likums aizliedz kādu fotografēt, ja persona tam nepiekrīt. Runa ir par tā saucamajiem "portretiem". Un ši skaņa ir sava veida aizsardzība, kas iformē par fotoaparāta slēdža nostrādāšanu.

M mja 21.08.2012

masveida pasakumos ir tadi zemsvarku fochetaji, kuri megina meitenem biksites nobildet, ja tadas ir kajas. laikam jau busi viens no tiem, ja jau skana tik svariga. dodies uz koncertiem- tur tavu knipsi nedzirdes ;)

K Krotow 20.11.2012

Skaņas atslēgšana nav pieejama speciāli, lai nepārkāptu fotografējamā tiesības uz privātumu. Īsumā - lai vasarā sab.transportā pa kluso nebildētu zem meiteņu brunčiem ;) Taču nav teikts, ka to nevar atslēgt nemaz. Pameklē internetā info par tava telefona modeli. Visticamāk, ka iespēja atslēgt knipsi ir. Tikai labi nomaskēta.

K Krotow 20.11.2012

Mja, kurš teica, ka viņš koncertā bildē neuzvilktās biksītes :) Varbūt pašu koncertu? Man ik pa laikam sanāk bildēt klavierkoncertos (radinieks ir pianists) un tur foto klikški pat ļoti nav vēlami. Vēl ir baznīcas, muzeji, sapulces un virkne citu vietu, kur foto klikši nav ieteicami.