Lex Interior

Ui, nu šitādu midzeni. Rodas iespaids ka atkal kārtējā naudas atmazgāšana. Interjers ko aplūkot ļoti patīkams, bet tur esošo "purnu" attieksme... kautkāds vāks. It īpaši lejā, tiklīdz ar sievu iegājām, viens pavecāks purns, nu tik nikni skatījās, pilnīgi riebīgi palika. Sajūta, ka domās teiktu "Nu ko atlīdi latviešu ... , tāpat tev naudas te nekam nepietiks". Fui, pretīgi. Paskatoties uz tādiem neieinteresētiem pārdevējiem pat par brīvu tur neko neņemtu. Kaut gan bij arī mēbeles, sekcijas, kas man tīri labi patika un varēju pat atļauties. Negribu ņemt mēbeles kas apveltītas ar tik negatīvām tur strādājošo enerģijām. Neiesaku nevienam, kaut gan neticu ka kāds kurš tur kaut ko pirks, kādreiz ienāks šajā portālā :D. Vienīgais kāpēc būtu vērts tur aizbraukt - pašpikot interjera mēbeļu idejas, pēc tam var uztaisīt pats ko līdzīgu vai pasūtīt ;)

D d 19.06.2004

Kādreiz arī pa TV rādīja turienes darbinieku attieksmi, kāda māmiņa ar bērnu ratiņiem gribēja ieiet viekalā - neielaida, ar ratiņiem nedrīkstot. Ta nu gan veikals! Cik pēc savas pieredzes zinu, man ir sīkais, un uz rīgu varam aizbraukt tikai visi kopā, kā arī kā jau jaunai ģimenei vajadzīgas mēbeles -esam potenciālie veikala klienti. Absurds aizliegums