www.sudzibas.lv Leversa produkta kvalitāte

KOK - produkta kvalitāte

Labdien,

Nopirku veikalā "Maksima " firmas KOK ražoto marinētu gurķu burku 680 gr, ar uzlīmi bez konservantiem.
Viss būtu labi, bet to gurķus ēst nevar, jo etiķa saturs ir tik liels, ka apēdod gurķa gabaliņu, pilnīgi aizraujas elpa no etiķas koncentrācijas gurķos.
Nopirku, jo cena bija zemākā .
NEKAD vairs nepirkšu firmas "KOK "produkciju un citiem to neiesaku.
Labāk pārmaksāt, bet nopirkt labu preci.

Juris

J

S spor 09.12.2010

Nu tak pareizi, ja būs mazāk etiķa un vēl bez konservantiem ti gurķi viņiem sapūs, tie tak domāti lai varētu glabāt gadiem ilgi, mainīs tikai etiķetes

D Dīdī 09.12.2010

Bet kāpēc tad mūsu mammas un omes gatavo tik garšīgus un stāv pagrabā pa pusotram gadam?

S sincha 09.12.2010

zupas viniem ari tadas - kaa nekadas...visur kaaposti priekshaa - vienalga vai itaalju zupa vai kas. nenormaali saaljas un taukainas, taisni pretiigas. pirku depo, labi ka ne kasti:D

P PulkvedisAlnis 09.12.2010

daudzi uzņēmumi ar laiku sāk haltūrēt

B Bella 10.12.2010

Nē, tie taču priekš manis paši superīgākie gurķi, speciāli pērku dēļ pikantuma! Lielākai daļai marinādes tādas nekādas, tīri vai etiķis jālej klāt :D

G Goldfrapp 21.03.2018

Nopirki konservētus ananasu rinķus un tur iekšā bija līčes. Ja nezinātu, kas tie par augļiem, padomātu, ka viss tur ir sapuvis. Neliela vilšanās tomēr, gaidīju ananasus, bet atverot tur līčes. Diemžēl nav pirmā reize, kad kautkas līdzīgs notiek iegādājoties KOK produkciju.