www.sudzibas.lv Levars SIA Neapmaksā rēķinus par transporta pakalpojumiem

AtrisinātaLevars SIA - Neapmaksā rēķinus par transporta pakalpojumiem

Uzņēmums ilgstoši izvairās no saistību izpildes, rēķina apmaksas termiņš pārsniegts pieckārt, uz atgādinājumiem par rēķina apmaksu saņemam atbildi, ka rēķins nodots vadībai, kad apmaksās, nav zināms, informācija nodota, tālākie vadības kontakti netiek atklāti un apmaksa nevirzās uz priekšu.
Citiem komersantiem / pārvadātājiem iesakam ar šo uzņēmumu strādāt tikai ar priekšapmaksu, lai nenonāktu situācijā, kad nodokļi valstij ir jānomaksā, par degvielu jānorēķinās, tāpat darbiniei sagaida saņemt atalgojumu par padarīto darbu, taču komersants nesteidzas godprātīgi norēķināties ar saistībām savlaicīgi un ir jāmeklē citi finansējuma avoti, lai nekļūtu par tādu pašu nemaksātāju.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta TransportsK 04.12.2019

Rēķins tika apmaksāts.