LētiPVClogi / Logu Alianse - Logi ar brāķi

2022.gada aprīlī saņēmām pasūtītos logus “Logu Aliansē” (LētiPVClogi; Valmiera, Tērbatas iela 4, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201). Pasūtot logus šajā firmā, vienmēr jāveic PILNA samaksa pirms logu piegādes. Mūsu bēdīgā pieredze, saņemot 4 bojātus logus (skat. attēlus; redzams, ka daži bojājumi “apstrādāti” rūpnīcā) liecina, ka šādas samaksas politikas dēļ klientam nav nekādas iespējas cerēt kaut uz daļēju zaudējumu kompensāciju.

Mūsu gadījumā, risinot problēmu, saņēmām šādu atbildi no firmas pārstāves : ”Viņi (Polijas rūpnīca) paskaidroja, ka dažkārt gadās tāda veida bojājumi, bet viņi nav būtiski un nekāda veida neietekmē uz loga ekspluatāciju, ar noteikumu: ja pareizi iemontēt. Viņi rekomendē, ka pietiekami ir uzlīmēt pāri bojātai vietai hidroizolācijas lentu, kuru mēs Jums sagādāsim.”(citāta beigas).

Valdes locekļa atbilde par šiem logu brāķiem: “Iemontējot logu šīs plaisas nav pamanāmas, jo tās pilnībā nosedzas loga ailē. Loga ražošanas brāķis būtu, ja tas būtu vizuāli pamanāms pēc loga iemontēšanas, tas ietekmētu kalpošanas ilgumu, stiprību, siltuma un mitruma izolāciju.” (citāta beigas). Īpaši “interesants” te šķiet apgalvojums, ka tas, kas nav pamanāms, nav brāķis. Apgalvojums par ietekmi uz mitruma izolāciju ir acīmredzami nepatiess: attēlā var redzēt, ka uz ielauztā loga rāmja ir rupji uztriepta silikona mitrumu izolējošā mastika – brāķa ražotājs ir skaidri apzinājies, ka bojājums rada mitruma izolācijas problēmu. Piedāvājums sagādāt gabaliņu hidroizolācijas lentas neizklausās visai augstsirdīgs, drīzāk pēc slēpta izsmiekla.

Interesējoties citās LV logu ražotnēs, saņēmām viennozīmīgas atbildes- logi ar šādiem defektiem būtu jāsūta atpakaļ uz rūpnīcu to apmaiņai. Šajā ziņā LētiPVClogi konkurentu vidū izceļas ar oriģinālu skatījumu par produktu kvalitāti.

R

Lēti pvc logi 27.07.2022

Labdien,
katrs klients mums ir svarīgs, tāpēc visas problēmas cenšamies atrisināt pēc iespējas ātrāk. Mums ir žēl, ka Jūs neapmierināja mūsu iepriekš piedāvātie risinājumi un garantija par logu nemainīgo kvalitāti. Droši lietojiet jaunos logus, tie kalpos tikpat labi kā Jūsu 1. pasūtījumā.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, ceram uz pozitīvu sadarbību nākotnē.