www.sudzibas.lv LEONS STOLS NEMAKSĀ ĪRI, KRĀPNIEKS

LEONS STOLS - NEMAKSĀ ĪRI, KRĀPNIEKS

LABDIEN! Nekad neizīrējiet dzīvokli LEONAM STOLAM ! Samaksā tikai pirmo mēnesi par dzīvokļa īri, pēctam atrodas iemesli, kad apzagts ucc., uz tā rēķina vēl vienu mēnesi dzīvo un tad kā cūka aizlaižas, jo dzīvokli piedevām netīra vispār un atstāj aiz sevis vel savus sūdus ! Komunālo rēķinu protams ar nesamaksā.
Melo acīs skatīdamies, kad māja viņam Jūrmalā un ēdināšanas bizness, lai izīrētājs justos droši. Kā arī pie satikšanās pirmajā reizē ņem līdzi savu nepilngadīgo meitu itkā, lai izskatītos kārtīgs.Vīrietis gados pāri 50.
Riktīgs uzmetējs, ja jums ir saistība citā sfērā arī ar šo cilvēku, tad ziniet, ka noteikti jūs piekrāps .

D

V Valdis 26.01.2011

Es izīrēju kafeinīcas telpas, vienu mēnesi šis cilvēks Leons Stols, it kā bija redzes lokā, sastāstija pasakas par savu plašo darbību, bet no plašās darbības bija divi zupas katliņi un viena jau bez teflona panna. Es jautāju Stolam, kā var likt pavāram gatavot tādos antisanitāros traukos un izvadāt pārtiku bez kādām sanitārām atļaujām, atbilde bija ka tā var, nekas briesmīgs. Kad bija jāmaksā pirmā nomas maksa, viņu vairs neredzēju un sazvanīt arī nav iespējams. Nekas cits neatliek, kā likt tiesā. Žēl tikai, ka iepazīstot tādus blēžus nav ticības normāliem cilvēkiem. Ja kāds grib lai Leons Stols viņiem pa lēto piegādā pārtiku, tad lai vispirms pārliecinās no kā un kur tā ir gatavota. Arī pavārei Stols nesamaksāja par darbu.

J Jevgenija 22.09.2011

В начале прошлого года я искала работу. Мне позвонил Леон (как он мне представился) и предложил работу. Работа - менеджер по продажам. Типа они с компаньоном открывают продуктовый магазин и нужен человек. Предупредил, что фирма молодая, начинающая и если я не боюсь трудностей, то, милости просим. Говорил убедительно, показал само помещение под магазин. Товар был, не много, но был. Я проработала 2 дня, говорю, давайте заключим договор! Тянул резину, говорил, жена (бухгалтер) позже подготовит, времени нет. В магазин, где мы работали, периодически ездил то с дочкой, то с женой. Вроде веришь человеку! В итоге, 2 недели проработала, договор так и не получила, впрочем, денег тоже. ТАк, что БЕРЕГИТЕСЬ Леона Столса. Человек не честный, не надежный. Врет глядя в глаза!

M mimo 27.04.2013

Сколько же уродов гуляет по белу свету..и правда, трудно потом верить людям после таких вот персонажей.

A Alex Zukovs 09.06.2016

Леон Столс совместно с директором SIA VINSTARS, Светланой Виноградовой, а так же с её дочерью, Марией Трацевич, создали преступную группу, путём мошенничества данные лица присвоили недвижимость по адресу Garciems, Ronu 71, а так же все вещи, находящиеся внутри данной недвижимости. Ведётся гражданский и уголовный процесс. Вниманию всех, господа, будьте предельно осторожны с Леоном Столсом, Светланой виноградовой, и её дочерью Марией Трацевич! Это мошенники!