SIA LEMEL I - Uzmanību

Sveiki,

gribēju uzrakstīt par šo transporta firmu. Varētu rakstīt ilgi un gari, mēģināšu saīsināt... Pirmā dienā jums sasolīs nez ko... Auto parks nav liels - 15 mašīnam... Vilcēji vēl tīri neko stāvoklī, bet nu parējās mašīnas ir vnk briesmīgas... Nedomājiet ka mašinas tiek remontētas - tas jādara pašam. Gribi braukt - čakarējies pats. Esiet uzmanīgi dažiem auto ir patiešām bīstmi defekti! Visi busi ir no anglijas kuriem pārtaisītas stūres iekārtas utt! Ja gribēsiet ko samainīt - saņemsiet pašas lētākās detaļas (ar lielu gaidīšanu) par to parūpesies īpašnieka znotiņš. Naudu izmaksā pats īpašnieks - kuru nekad nevar noķert, jo aizņemts... Gribat strādāt patstāvīgās galvas sāpēs - laipni lūdzam lemel i! Atceraties viņiem jūs tur būsiet suņa vietā! Tādu necieņu vēl nebiju sastapis Latvijā strādājot.

Paldies par uzmanību.

Atbilde no LEMEL I Support Pārstāvja atbilde 18.04.2024

Labdien!
Atsaucoties uz iepriekšējo saraksti un lūgumu dzēst sūdzību, nosūtam saiti uz minēto sūdzību: https://www.sudzibas.lv/sia-lemel-i-uzmanibu-c31817
Sūdzība tika iesniegta 10 gadus atpakaļ un kopš tā laika ir nomainījusies gan uzņēmuma vadība un gan politika, līdz ar to sūdzība ir zaudējusi savu aktualitāti.
PS. Kādi ir sudzibas.lv iekšējiem noteikumi? Cik ilgi tiek saglabāta sūdzība? Pat par kriminalatbildību ir paredzēts noliguma termiņš..
Ar cieņu,
sia LEMEL I