www.sudzibas.lv Lejputrija viesu nams un atpūtas komplekss Uzbazīgs, pretīgs saimnieks, kurš neizpildīja norunāto

Lejputrija viesu nams un atpūtas komplekss - Uzbazīgs, pretīgs saimnieks, kurš neizpildīja norunāto

2021. Gada 26. Augustā es ar savu ģimeni atbraucu uz Atpūtas kompleksu leiputrija. Jau iepriekš es rezervēju pirts mājēņu, lai pavadīt vakaru ar savu ģimeni. Tā ka mēs esam daudzbērnu ģimene ar maziem bērniem, es telefonsarunā ar pakalpojuma sniedzēju sarunāju, ka mums interesē tikai izīrēt pirti un vairāk neko. Es skaidri un gaiši paskaidroju, ka pagaidām mums nav aktuāli Latvijas pirts rituāli, skrubi utt. , jo ar maziem bērniem nav iespēju to visu izbaudīt.
Kad mēs atbraucam saimnieks, viņš arī pirtnieks, atteicas mums atstāt. Viņš pats izģērbjas un aicināja mums visus izģērbties viņa klātbūtnē un sāka uzbāzīgi stāstīt par pirts tradīcijām. Es stāvēju jaciņā un pieklājīgi izklausīju viņu kādu laiku, un pēc tam es palūdzu viņu atstāt mums. Es mierīgi atgādināju viņam par ko bija sarunāts, vēl un vēlreiz paskaidroju kāpēc mēs esam atteikušies no lekcijas par pirts tradīcijām un rituāliem, ka mēs nevaram justies brīvi viņā klātbūtnē, ka mēs gribam izrunāt savas ģimenes lietas utt. Viņš klausījās un teica nē, es šeit visu laiku sēdēšu un jūs neatstāšu. Stāstīja muļķības par frizieri un ārstu...
Beigu beigās mēs paņemam savas mantas un aizbraucam majās. Žēl, ka es samaksāju viņam norunāto naudu pašā sākumā, jo viņš man atgrieza tikai pusi.
Neieteicu nevienam braukt uz šo vietu, pie saimnieka, kurš netur vārdu, neizpilda norunāto, uzbāzīgi piedāvā sevi kā pirtnieku.

Good Intentions 28.08.2021

No comments. Nebija dzēris? Vai varbūt vienkārši idio.