Leiņa Zigurds un Krēgere Kristīne - Negodprātīgi īrnieki

Leiņa Zigurds un Krēgere Kristīne – negodprātīgi un nekārtīgi īrnieki.

Vēlos brīdināt citus nekustamo īpašumu izīrētājus, it īpaši Jūrmalā, lai nekādā gadījumā neslēdz īres līgumu ar šo ģimenīti. Labāk vispār nekādi ar viņiem nesaistīties.

Īsumā - vienmēr atrod iemeslu kāpēc nevar samaksāt parādus, kamēr īrēja dzīvokli regulāri traucēja kaimiņiem (trokšņošana, kārtīgām ģimenēm neatbilstošs dzīvesveids, nekulturāla komunikācija ar kaimiņiem), dzīvoklī atstāja mantas ko nebija spējuši pārdot (netīras bērnu lietas, kā arī nolietotas mēbeles - lielgabarīta atkritumi). Nu un protams, pēc izvākšanās nebija papulējušies pat kārtīgi izslaucīt dzīvokli, kur nu vēl kaut ko mazgāt.

Pārāds sāka veidoties jau novembrī, janvarī beidzās īres līgums. Parāda apmaksa netika uzsākta, pat pēc tam kad piekritu parāda atmaksu sadalīt daļās. Pēc vairākkārtīgas sarakstes februārī un martā, gan ar Zigurdu, gan Kristīni, nesaņēmu nekādu apliecinājumu velmei risināt šo situāciju.

T taisnibascinitajs3 06.04.2022

Ja ir līgums bijis, lūdzu griezieties policijā.