Leiņa Zigurds un Krēgere Kristīne - Negodprātīgi īrnieki

Leiņa Zigurds un Krēgere Kristīne – negodprātīgi un nekārtīgi īrnieki.

Vēlos brīdināt citus nekustamo īpašumu izīrētājus, it īpaši Jūrmalā, lai nekādā gadījumā neslēdz īres līgumu ar šo ģimenīti. Labāk vispār nekādi ar viņiem nesaistīties.

Īsumā - vienmēr atrod iemeslu kāpēc nevar samaksāt parādus, kamēr īrēja dzīvokli regulāri traucēja kaimiņiem (trokšņošana, kārtīgām ģimenēm neatbilstošs dzīvesveids, nekulturāla komunikācija ar kaimiņiem), dzīvoklī atstāja mantas ko nebija spējuši pārdot (netīras bērnu lietas, kā arī nolietotas mēbeles - lielgabarīta atkritumi). Nu un protams, pēc izvākšanās nebija papulējušies pat kārtīgi izslaucīt dzīvokli, kur nu vēl kaut ko mazgāt.

Pārāds sāka veidoties jau novembrī, janvarī beidzās īres līgums. Parāda apmaksa netika uzsākta, pat pēc tam kad piekritu parāda atmaksu sadalīt daļās. Pēc vairākkārtīgas sarakstes februārī un martā, gan ar Zigurdu, gan Kristīni, nesaņēmu nekādu apliecinājumu velmei risināt šo situāciju.

Komentāri (8)

T taisnibascinitajs3 06.04.2022

Ja ir līgums bijis, lūdzu griezieties policijā.

S Stenlijs 15.01.2023

Pajoliņ, policija nenodarbojas ar civiltiesiskiem strīdiem. Tiesā cietušajiem ir jāvēršas.

V Vnk Zigurds 06.01.2023

Pārspīlēts raksts.ievacoties bij haus

T taisnibascinitajs3 06.01.2023

Jā, pēc pareizrakstības redzams, kuram taisnība.

K Kristina Krajuca 27.07.2023

Nav gan pārspīlēts, man arī parāda kādu labu summiņu palikāt un dzīvokli manu nolaidāt smagi…

S Stenlijs 12.01.2023

Turpmāk slēdziet īres līgumus tikai pie notāra. Ja īrnieki nevēlas tad skaidrs, ka maksātāji nebūs.

Īres līgumu pie zvērināta notāra iespējams sastādīt un slēgt arī kā notariālu aktu, paredzot, ka tas var tikt izpildīts tiesas sprieduma izpildes kārtībā. Tas dod lielāku drošību gan īpašniekam, gan īrniekam.

Piemēram, īres līgums kā notariāls akts ir nodrošinājums īrniekam, ka viņu nevarēs izlikt no dzīvokļa agrāk par līgumā noteikto termiņu. Tiesa, ar noteikumu, ka arī īrnieks ir izpildījis līgumā fiksētos pienākumus un saistības. Savukārt, ja īrnieks nemaksā īri, īpašniekam ir iespējas vērsties ar izpildu aktu pie tiesu izpildītāja par parāda piedziņu bezstrīdus kārtībā – bez ilgstošas tiesāšanās.

K Kristina Krajuca 27.07.2023

Biju uzķērusies arī uz šo ģimenīti, nesaprotu kur sociālie skatās…

K Kristina Krajuca 27.07.2023

Briesmīgākie īrnieki, nesaprotu kur sociālie skatās… uzravos uz šiem īrniekiem..

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes