www.sudzibas.lv Ledona SIA Krāpšanas mēģinājums

Ledona SIA - Krāpšanas mēģinājums

Labdien!
Gribēju pasūtīt datoru par skaidru naudu, bet i-veikals pieņem tikai un vienīgi pārskaitījumus. Kopš kura laika skaidrai naudai vairs nav spēka?
Starp citu, uz manu zvanu adresāts nenoreaģēja, bet tad, kad es aizpildīju pasūtījumu, uzreiz bija zvans. Kaut kas šeit netīrs. Un vēl - cenas tiešām ir pievilcīgas. Līdzīga situācija man bija ar tehnika365.lv, kur es zaudēju naudu. Varbūt te ir tās pašas personas?

Ko

Tu Turkey901 16.07.2019

Ļoti daudzi interneta uzņēmumi pārgājuši uz norēķiniem tikai bezskaidrā naudā, kas ir ērtāk, drošāk, mazāk dokumentācijas un birokrātisko procedūru bez kases aparāta, mazāka iespējamība kļūdīties, jauniem darbiniekiem īsākas apmācības, utt.

Ko kovchik 16.07.2019

Piekrītu,... bet lai tad ņem maksas terminālu līdzī ar preci un piegādā klientam, un tad tiešām būs kā Zviedrijā. Bet kad veikāls negrib nopelnīt naudu... Tas ir diezgan dīvaini. Ar cieņu.

Tu Turkey901 16.07.2019

Tur būs tā pati pis*anās ar kases aparātu, čekiem, kases žurnāliem, utt.
Klientam gabals nenokritīs, ja apmaksās ar pārskaitījumu, visi lielākie kapeiku pisēji iepērkas ebay, ali express, uc., kur apmaksa tikai ar pārskaitījumu, un problēmas tas nesagādā!

Me Mego izmeklētājs 16.07.2019

Zviedrija vispār vēlas pāriet tikai uz bezskaidro norēķinu.saldējumu uz ielas nevar nopirkt par skaidru naudu

Xc xctaps 16.07.2019

Vai patiešām ir vērts ieprikties apšaubāmā interneta veikalā ? Pēc lursfot publiski pieejamajiem datiem ir redzams, ka firma tikai šogad ir dibināta. lapā daļa funkciju īsti nestrādā, uzlikta uz opencart dzinēja ar brīvi pieejamu šablonu. Vai ir vērts riskēt nesaņemt produktu ? Riskēt ar 2 gadu garantiju pāris eiro dēļ ?

Nesaku, ka tas ir uzmetiens, bet ir tik daudz lielu un pārbaudītu iveikalu ..

Xc xctaps 16.07.2019

Atrašanās vieta arī ir daudzdzīvokļu paneļu māja .. Ofisa nav .. Es noteikti tur neko nepirktu.

Rx RXX 16.07.2019

Piekrītu visam, iznemot pēdējo rindkopu, skat. sūdzības par 1a un 220.lv

Rx RXX 16.07.2019

(Atbilde xctaps komentāram)

Gribēju pasūtīt datoru par skaidru naudu
---------------------
Kada problēma?

Te termo 17.07.2019

Jā, pēc šādiem komentāriem esmu jau nobijies :( Lieta tāda,ka pirms nedēļas izvēlējos preci, tad uz e-pastu atnāca rēķins 550 euro,ko tūlīt apmaksāju.Pēc rēķina apmaksas nav vairs bijusi nekāda komunikācija. Citos veikalos darbinieki zvana, saka-naudu esam saņēmuši utt, atnāk uz e-pastu vēstule un tml. Pagaidām uz manu jautājumu,kur ir prece? -arī neesmu saņēmis absolūti nekādu informāciju (e-pastā). Es to tā neatsāšu, tie nav 50 centi. Negatīvas pieredzes gadījumā turpināšu komentāros rakstīt,kas tur iznāca. Šobrīd vēl ceru,ka varbūt jauni darbinieki, nav iemācījušies strādāt varbūt.

Cerības, cerības...

Te termo 22.07.2019

šodien inventarizācija veikalā

La Laura 06.09.2019

Saskāros ar krāpniecību šajā pašā sia ledona smartbox. Atnāca prece bet brāķis. Pieteikumu par bojātu preci iesniedzu- atbildes nav. Ierosinājums- visus, kuri ir saskārušies ar šo krāpniecības uzņēmumu savākties un rakstīt iesniegumu.