www.sudzibas.lv Ledona SIA Krāpšanas mēģinājums

Ledona SIA - Krāpšanas mēģinājums

Labdien!
Gribēju pasūtīt datoru par skaidru naudu, bet i-veikals pieņem tikai un vienīgi pārskaitījumus. Kopš kura laika skaidrai naudai vairs nav spēka?
Starp citu, uz manu zvanu adresāts nenoreaģēja, bet tad, kad es aizpildīju pasūtījumu, uzreiz bija zvans. Kaut kas šeit netīrs. Un vēl - cenas tiešām ir pievilcīgas. Līdzīga situācija man bija ar tehnika365.lv, kur es zaudēju naudu. Varbūt te ir tās pašas personas?

K

M Mego izmeklētājs 16.07.2019

Zviedrija vispār vēlas pāriet tikai uz bezskaidro norēķinu.saldējumu uz ielas nevar nopirkt par skaidru naudu

X xctaps 16.07.2019

Vai patiešām ir vērts ieprikties apšaubāmā interneta veikalā ? Pēc lursfot publiski pieejamajiem datiem ir redzams, ka firma tikai šogad ir dibināta. lapā daļa funkciju īsti nestrādā, uzlikta uz opencart dzinēja ar brīvi pieejamu šablonu. Vai ir vērts riskēt nesaņemt produktu ? Riskēt ar 2 gadu garantiju pāris eiro dēļ ?

Nesaku, ka tas ir uzmetiens, bet ir tik daudz lielu un pārbaudītu iveikalu ..

X xctaps 16.07.2019

Atrašanās vieta arī ir daudzdzīvokļu paneļu māja .. Ofisa nav .. Es noteikti tur neko nepirktu.

R RXX 16.07.2019

Piekrītu visam, iznemot pēdējo rindkopu, skat. sūdzības par 1a un 220.lv

R RXX 16.07.2019

(Atbilde xctaps komentāram)

T termo 17.07.2019

Jā, pēc šādiem komentāriem esmu jau nobijies :( Lieta tāda,ka pirms nedēļas izvēlējos preci, tad uz e-pastu atnāca rēķins 550 euro,ko tūlīt apmaksāju.Pēc rēķina apmaksas nav vairs bijusi nekāda komunikācija. Citos veikalos darbinieki zvana, saka-naudu esam saņēmuši utt, atnāk uz e-pastu vēstule un tml. Pagaidām uz manu jautājumu,kur ir prece? -arī neesmu saņēmis absolūti nekādu informāciju (e-pastā). Es to tā neatsāšu, tie nav 50 centi. Negatīvas pieredzes gadījumā turpināšu komentāros rakstīt,kas tur iznāca. Šobrīd vēl ceru,ka varbūt jauni darbinieki, nav iemācījušies strādāt varbūt.

K Kristīne KK 19.11.2019

Ar ko beidzās stāsts?

T termo 22.07.2019

šodien inventarizācija veikalā

L Laura 06.09.2019

Saskāros ar krāpniecību šajā pašā sia ledona smartbox. Atnāca prece bet brāķis. Pieteikumu par bojātu preci iesniedzu- atbildes nav. Ierosinājums- visus, kuri ir saskārušies ar šo krāpniecības uzņēmumu savākties un rakstīt iesniegumu.

T termo 19.11.2019

Beidzās ar to,ka man atgrieza naudu 100% apmērā, jo konkrētā prece neesot noliktavā pieejama.