Lēdijas salons - Sabojāti nagi

Sūdzība nav par pašu salonu, bet par konkrētu nagu "meistari". Ceru, ka nekļūdos - viņu sauc Inese. Uz šo salonu biju atnākusi pirmoreiz, manikīru taisu ne pirmo reizi. Man bija nepieciešams noņemt iepriekšējo gellakas pārklājumu un uzlikt jaunu. Sākotnēji viss likās ok, bet pamazām tas viss pārvērtās par murgainu pieredzi. Pirmkārt, visu apmeklējuma laiku manikīre runāja par to, cik Latvija ir briesmīga valsts (neiedziļinošās detaļās) . Otrkārt, diemžēl tikai pēc apmeklējuma, jau aizbraucot mājās, konstatēju, ka mani nagi ir pilnībā sabojāti: tie bija pilnībā mīksti, tos varēja locīt uz āru un uz iekšu - kā vien ienāca prātā. Turpmāko pusotru mēnesi (kamēr nagi atauga pilnībā no jauna) man tie bija nepārtraukti jāatstāj pilnībā nogriezti, cik īsi vien var un ja tie izauga kaut nedaudz, tad daudz ko nebija iespējams normāli darīt ar rokām, jo nagi locījās uz visām pusēm. Briesmīgākā pieredze manā mūžā.

13.04.2019

C