www.sudzibas.lv Lec un Minies SIA Zema apkalpošanas kvalitāte

Lec un Minies SIA - Zema apkalpošanas kvalitāte

Vakar pabiju bijušajā "Bangā" pie Pūtvējiņiem, Liepājā. Uz diviem pasūtījām vistas girosu, vistas šašliku, kartupeļu porciju un dārzeņus. Bārmene pabrīdināja ka viss būšot uz reiz izņemot vistas šašliku. Šašaliks būšot jāgaida 30 minūtes - piekritām. Apsēdāmies un 30 minūtes uzjautrinājāmies kā oficiante maldās starp tiem astoņiem galdiņiem un visu laiku jauc pasūtījumus. Pēc 30 minūtēm, kad vēl nekas netika atnests, aizgāju un painteresējos kad būs tas "uzreiz" - pavārs teica ka tulīt, tulīt un aizmetās uz virtuvi. Atnesa mums pasūtījumu izņemot šašliku. Girosa porcija sastāvēja no apmēram 80 - 90 gr. pārsālītu vistas gaļas drupatu un dārzeņiem. Nu pofig - lēnām ēdām un gaidījām šašliku. Vēlāk jau sēdējām un garlaikojāmies. Pašiem darbiniekiem gan nebija garlaicīgi jo notika kautkādas kolektīva svinības ar šampi un torti. Piedalījās kādi 8 - 10 cilvēki, arī visi tie, kuri bija aizņemti darbā. Pēc 50 minūtēm piegāju pie letes un pieprasīju atgriezt naudu par neizpildīto pasūtījumu, proti par šašliku. Bārmene teica ka re kur esot direktors pie tā svinību galda - atteicu ka man nevajag direktoru bet manu naudu. Viņa aizgāja pie direktora un es sadzirdēju kā tas cilvēks atsaka ka nekur neiešot. Nu ok - aizgāju pats pie tā galda un jautāju kurš ir direktors - saņēmu atbildi ka te esot veseli četri direktori. Kad palūdzu vīrieti kurš nosaucās par direktoru attiet malā (lai nebojātu pārējiem svētkus) un apspriest izveidojušos problēmu, viņš man atteica. Gāju pie bārmenes un tomēr saņēmu savu naudu. Intereses pēc vēlējos uzzināt ar kādu firmu man ir darīšana. Nekur nevarēju atrast nevienu uzrakstu vai atļauju ar nosaukumu. Bārmene tik neartikulēti nosauca man firmu ka neko nesapratu - palūdzu kādu reģistrācijas dokumentu lai tur atrastu firmas nosaukumu. Man norādīja kaut kur uz ledusskapja virsas pusi (tur neko saskatīt nevarēju) - kad viņa paņēma pati to licenci, arī nevarēja atrast tur firmas nosaukumu (tā tur nebija). Pluss licence bija ta noslēpta, ka vispār nebija redzama. Cik zinu visiem reģistrācijas dokumentiem ir jābūt labi pārskatāmā vietā. Kad gāju prom tas "direktors" vēl paspēja paņirgt: "Nu vai viss esot kārtībā ar licenci?". Starp citu firma ir "Lec un Minies". Vēl bija interesanti pavērot kā pavecāka tantuška (atrakciju kontroliere) piedzina naudu no pāra ar bērneli kuri iegāja atrakciju laukumā no bāra puses bez maksas. Tur ir atvērti vārtiņi uz bāra teritoriju. Nav neviena uzraksta par cenu vai par samaksas nepieciešamību. Bāra klienti naivi nodomāja ka apmeklētājiem tas laukums ir par velti. Uzskatu ka tas ir maldinoši un netaisnīgi pret klientiem.
Nu vienu vārdu sakot - neiesaku tur iet un bojāt sev garastāvokli. Ja es par pasūtījumu samaksāju firmai 10Ls un direktors pat neuzskata par najadzīgu parunāt ar klientu - šāda firma drīz varēs "Lekt un Mīties" atpakaļ uz savu Ogres rajonu, jo normāli liepājnieki pie viņiem neies.

K

N Nata 02.08.2010

Ārprats!Raksti sūdzību uz Patērētājiem, to tā nevar atstat.

O Outsider 03.08.2010

Pilnīgi piekrītu - tikai un vienīgi PTAC un Darba inspekcijas lieta... arī esmu saskārusies ar šīs firmas nekompetenci pēdējā laikā. Bērnus pieskata bērni, vadība neatsaucīga un pārstāvji nekompetenti!

Z zuze 26.04.2011

šī firma arī mums ir sagādājusi ne mazāku vilšanos, konkrēti, nevienam nerekomendēju izmantot atrakciju nomas pakalpojumus.

I iistaa 25.07.2011

ne tikai ir slikta apkalpošana. pret darbiniekiem izturas vnk nožēlojami! Attieksme no priekšniekiem ir vienkārši drausmīga! Tieši priekšnieces dēl no turienes ir aizgājuši vairāki darbinieki, jo viņu jau neviens nevar paciest! kkāda stulba kaza!
Neiesaku ne tur ēst ne arī pieteikties darbā! tur tik veselību var sabeigt!