LV RU
www.sudzibas.lv LDZ Rēzekne 2 dzelzceļa stacija Slikts LDZ apsardzes serviss

LDZ Rēzekne 2 dzelzceļa stacija - Slikts LDZ apsardzes serviss

Vēlos informēt, ka dzelzceļa stacijā Rēzekne 2 pasažieri nevar justies droši. Cik nēesmu tur bijusi un gaidījusi vilcienu, tur vienmēr pilns ar bezpajumtniekiem un cietumniekiem. Šodien vakarā gaidot pienākot vilcienu Rīga - Zilupe plkst. 20: 32 biju lieciniece kā cietumniece kādai jaunai meitenei no kabatas izzaga mobīlo telefonu un aizskrēja pilsētas virzienā. Cik dzirdēju ka viņu sauca Marina, jo bija kopā ar tādām pat draudzenēm manāmā alkohola reibuma stāvoklī un runāja savā starpā cietumnieču žargonā. Tā arī jaunā meitene palika bez telefona. Uz to brīdi kamēr pienāk vilciens jābūt uzmanīgiem Rēzekne 2 dzelzceļa stacijā, jo tur nav video novērošanas kameru un Latvijas dzelzceļa apsardzi vispār nevar redzēt, jo viņi dzer kafiju savās telpās un smēķē pie savas ieejas vai sarunājās pa telefoniem. Un tā viņi pilda savus darba pienākumus katru dienu un algu saņem neparko. Tāpēc uzmanāties no šīs zagles cietumnieces Marinas, lai neapzog jūs! Vīņas pazīmes augums 168-170 cm, kalsnas miesas būves, tumšiem matiem un pats galvenais ar lauztu jeb izšķaidītu degunu uz kreiso pusi. Bet par pasažieru drošību stacijā Rēzekne 2 ziņošu masu mēdijos kā prese tā arī bez tabu un degpunktā. Lai tad visa Latvija zina kāda ir dzelzceļa apsardze stacijā Rēzekne 2. Cik esmu dzirdējusi, ka dzelzceļa apsardze Rēzekne 2 stacijā neprot valsts valodu.

J

Komentāri (5)

Cik esmu dzirdējusi, ka dzelzceļa apsardze Rēzekne 2 stacijā neprot valsts valodu.
===========================
NOŠAUT NELIEŠUS! UN PĒC TAM PAKART!

A Ainars Klavins 08.02.2020

uz sibiriju?:)))
visus:))

M Mego izmeklētājs 14.08.2019

Ldz apsardze apsargā dzelzceļa īpašumu un neveic personu apsardzi .par zādzībām jāvēršās valsts policijā p.s. policijai gan jārunā valsts valodā.

really? 14.08.2019

tad jau labi alkoholu tur,ja vareeja sadzerusies vel aizskriet un pirms tam nemanaami nozagt telefonu! :p

T Turkey901 14.08.2019

Dzīvojat starp cietumniekiem un bezpajumtniekiem un brīnaties, ka arī viņi apmeklē/ uzturās stacijas telpās?!
Iespējams, viņi arī par Jums nav labākās domās, baļķi savā acī jau var arī nepamanīt!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes