www.sudzibas.lv LCV (Labo cenu veikals) Nekvalitatīva prece, nav garantijas

LCV (Labo cenu veikals) - Nekvalitatīva prece, nav garantijas

Labo cenu veikals tirgo viszemākās kvalitātes Ķinas preces, kurām uzcenojums ir vismaz 200%. Nopērkot 2 apsardzes kameras hc-801m (katru par 220 eur) , kur 1 nestrādāja viena jau no paša sākuma un otra pēc pusgada lietošanas, tika atteikts garantijas remonts - pamatojums esot paši salauzuši. Attieksme nievājoša, savāciet savas kameras un remontējiet kur gribat. Neiesaku nevienam iepirkties šajā veikalā, par līdzīgiem gadījumiem ir stāstījuši daudzi paziņas. Principā visas lcv preces var nopirkt aliexpress.com un atbildība par preci aļikā ir lielāka, Cena 4 reiz mazāka! LCV SIA

T Taisnīgums99 23.08.2020

Ja jus taas kameras salauzaat tad taa ir juusu vaina un nevajag apmelot godigu uznjemumu.
Uzcenojumu, katrs var likt kadu velas, jo neaizmirsisim, ka katra tada "gudra" klienta apkalposhana kaa Juus izmaksaa ljoti daargi!